streda, 28. feb. 2024
billa_kradez

Pozor, na parkovisku pred Billlou došlo ku krádeži!

31.3.2019, 06:51
A. M.
Google Maps

V piatok 29. marca. 2019  popoludní medzi 18:00 a 18:30 došlo ku krádeži  na parkovisku pred Billou v Šamoríne, kedy 14 ročnej Laure ukradli veci z auta rodičov.  Z auta odcudzili 2 ruksaky.

Ako každý deň, Laura zo školy utekala rovno na tréning a cestou domov sa zastavili v potravinách...

"Je mi veľmi ľúto, že sa dejú také veci,  ruksaky do školy a na tréning som dostala od môjho brata na narodeniny, boli so série batohov značky Re-Kanken, ktoré sa vyrábajú výhradne z recyklovaného polyesteru. Okrem batohu mi ukradli  AirPods -  darček na Vianoce od rodičov, ktoré som používala hlavne na angličtinu pri presunoch na tréning, veci na basketbal a basketbalové tenisky na ktoré som, dlho šporila a všetky moje zošity s poznámkami ako aj učebnice do školy. Ak by niekto našiel aspoň moje zošity - sú označené pod menom:  Laura Molnárová, Gymnázium I. Madácha Šamorín, tercia  a možno moje tenisky na basketbal,  prosím,  aby kontaktoval redakciu. " - informovala nás Laura.

Laura je žiačkou osemročného gymnázia v Šamorína, má výborné výsledky v škole. Okrem toho sa venuje basketbalu je členkou reprezentačného výberu  SR v basketbale U 14, momentálne pôsobí na basketbalovej akadémií Széchenyiho v Győri, kde denno-denne chodí na tréningy.

Je smutné, že takéto veci sa dejú v našom meste, podstatná časť ukradnutých vecí sa zrejme nedá speňažiť, ale predsa spôsobili nemalú škodu dotyčnej. Je na zváženie aj umiestnenie kamier pri uvedených potravinách, na parkovisku, aby zákazníci neboli poškodení počas nákupu.

Hlavne nenechávajte nič v aute a ak náhodou narazíte na uvedné veci, dajte vedieť, prosím.

LAURA FOTO BASKET

Copyright © 2024 Šamorínčan