štvrtok, 25. júl. 2024
Poznáme výherkyne súťaže o vstupenky na Haničku a Murka

Poznáme výherkyne súťaže o vstupenky na Haničku a Murka

5.2.2020, 13:49
Slávka Gáborová

Populárna hudobná dvojica Hanička a Murko vyrazila na svoje koncertné turné po celom Slovensku. Je nemožné pomýliť si túto malú speváčku a jej kocúrika s inými detskými speváckymi dvojicami - ide totiž o priateľské a farebné bábky! Spoločnosť dvom bábkam robí tím štyroch bábkohercov: dvaja vedú Haničku a Murka a dvaja sú v pozícii ich veľkých kamarátov - ako sprevádzajúci speváci a animátori. Vďaka tejto kombinácii je ich vystúpenie naozaj veľmi živé a pútavé: je kombináciou dynamického koncertu a divadelného vystúpenia. Deti sa môžu vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Koncert je určený hlavne deťom v škôlkarskom veku.

Pesničkové klipy a rozprávkové príbehy Haničky a Murka deti dobre poznajú aj z vysielania Detskej televízie JOJKO (predtým RiK). Hanička a Murko však veľmi rýchlo prerazili aj na YouTub-e. Za krátku dobu dosiahli 20 miliónov videní svojich pesničiek, vzdelávacích vídeí a rozprávok.

Ak ich chcete vidieť koncertovať naživo, príďte v nedeľu 23.2. do bábkovej sály v Kultúrnom dome v Šamoríne.

Predstavenie trvá hodinu a spolu s deťmi si ho užijú aj rodičia. Navyše k zakúpenej vstupenke dostane každé dieťa ako darček sladké Murkove lízatko! Najvernejší fanúšikovia sa po koncerte môžu s Haničkou a Murom odfotiť a dokonca získať aj ich podpis na CD alebo DVD, ktoré Hanička a Murko vydali.

Ak chcete mať aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka, môžete ich sledovať na Facebooku. Videá Haničky a Murka je možné vidieť na YouTube.

Predpredaj vstupeniek: Ticketportal a MSKS Šamorín

Cena vstupenky:  

  • 6 eur / osoba
  • Každý návštevník musí mať platnú vstupenku (dospelý aj dieťa staršie ako 1 rok).

Zľavy:

  • ZŤP dieťa / 1 euro
  • 1 sprevádzajúca osoba k ZŤP dieťaťu / 1 euro.
  • Deti do 1 roka majú vstup zdarma (bez nároku na miesto na sedenie).

Na predstavenie môžete vyhrať 3 vstupenky. A ako ich môžete získať? Stačíé ak túto správu budete zdieľať a komentovať na facebooku Šamorínčan.

Výherkyne súťaže: p. Rojanah Štiglicová, p. Ružena Kováčová a p. Ivana Zámpory. Srdečne blahoželáme. 

 

Copyright © 2024 Šamorínčan