utorok, 11. máj. 2021 - Blažena

Požiar traktora v obci Hubice, dopravná nehoda v katastri obci Blatná na Ostrove

28.8.2019, 08:54
KRPZ

Včerajší podvečer bol v okrese Dunajská Streda pre policajtov a hasičov dosť rušný. O 19:00 horel v Hubiciach traktor a o 20:30 sa stala dopravná nehoda pri obci Blatná na Ostrove.

Viac info po kliknutí na čítaj ďalej.

Včera krátko po 19.00 hod. bol ohlásený požiar traktora John Deer v areáli poľnohospodárskeho družstva v obci Hubice, okres Dunajská Streda. V čase príchodu profesionálnych hasičov zo Šamorína na mieste udalosti zasahovali členovia DHZO Hubice.

Na lokalizáciu a následnú likvidáciu boli nasadené dva útočné prúdy za súčasného ochladzovania priľahlej budovy. Pri požiari nebola žiadna osoba zranená. Príčina vzniku požiaru je v štádiu zisťovania. Následkom požiaru vznikla majiteľovi traktora  priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 10 000,- Eur. Miesto udalosti bolo odovzdané príslušníkom polície.

Požiar traktora 01

 

Včera krátko po 20.30 hod. bola ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel na št. ceste č. I/63 v katastri obce Blatná na Ostrove, okres Dunajská Streda.

V dôsledku dopravnej nehody došlo k zraneniu troch osôb (z nich jedno dieťa). V čase príchodu hasičov na miesto udalosti sa osoby sa nachádzali mimo vozidiel. Hasiči zraneným osobám poskytli predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby.

Hasiči vytýčili miesto udalosti, na vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia. K úniku prevádzkových kvapalín nedošlo. Po zdokumentovaní nehody políciou boli vozidlá odstránené z vozovky. Na mieste udalosti zasahovali hasiči zo Šamorína a členovia DHZO Šamorín.

Copyright © 2021 Šamorínčan