streda, 24. júl. 2024
Posledné voľné miesta na detskom tábore KORMORÁNIK

Posledné voľné miesta na detskom tábore KORMORÁNIK

21.8.2019, 13:58
Oznam

Milí rodičia, posledná možnosť zahlásiť svoje detičky do obľúbeného tábora Kormorániku. Doprajte im nové zážitky na konci prázdnin.

Pamätáte sa ešte na letné tábory zo svojich detských liet? Určite áno, veď na dni prekypujúce zážitkami, dobrodružstvami a nesmelými láskami sa nezabúda. Doprajte aj svojim deťom dni, na ktoré raz budú spomínať s úsmevom a iskrou v očiach!

Východiskom pre všetky nádherné letné dni je hotel Kormorán, ktorý leží na medzinárodnej cyklistickej trase. Súčasťou hotela je i prístav s botelom, ktorý poskytuje oázu ticha a pohody.

Okolie hotela ponúka nádherne zelený park s rozlohou 18 ha pri brehu Dunaja. Chutná strava vhodná pre deti, množstvo športovísk, tanečný parket a bohatý animačný program dopĺňa komfortné ubytovanie v trojlôžkových izbách.

Počas celého pobytu sa deťom budú venovať skúsení pedagógovia a animátori; na záver tábora bude každý účastník odmenený diplomom a peknou cenou. Pokiaľ máte aj vy detičky vo veku 5 – 14 rokov, pripravte im s táborom Kormoránik dni plné tanca, športu a rozprávkovej zábavy!

Posledné voľné termíny:

  26.8. – 30.8. denný tábor
25.8. – 30.8 pobytový tábor

Denný tábor: od pondelka do piatku od 7:30 do 17:00 hod. – 115 EUR

Pobytový tábor: od nedele 16:30 do piatku 17:00 hod. – 149 EUR

DESTINÁCIA:

Tábor Kormoránik

Pri hrádzi 33, Šamorín

www.hotelkormoran.sk

info [at] hotelkormoran.sk

kormoránik

Copyright © 2024 Šamorínčan