štvrtok, 23. máj. 2024
Pomlé Run je už za dverami. Prinášame vám program podujatia

Pomlé Run je už za dverami. Prinášame vám program podujatia

29.4.2022, 10:00
x-bionic® sphere

Deviaty ročník populárneho bežeckého podujatia Pomlé Run je tu – otvorme spoločne bežeckú sezónu v meste Šamorín.

Bežecké podujatie Pomlé Run sa vďaka svojim uplynulým vydareným ročníkom a svojmu charitatívnemu aspektu stáva podujatím, ktoré láka čoraz viac aktívnych i rekreačných športovcov s rodinami nielen z blízkeho okolia Šamorína, ale i Bratislavy a ďalších lokalít. 

Bežci sa rozbehnú už tradične 8. mája, počas dňa pracovného voľna. Bežeckú párty odštartujú tí najmenší priamo v priestoroch x-bionic® sphere. Skúsenejší bežci, vrátane tých najvytrvalejších, ktorými sú účastníci hlavného behu (10 km), odštartujú z atletického oválu a pobežia až do Pomlé parku. 

Pomlé Run tak vo svojom 9. ročníku ponúkne program, ktorý garantuje nielen skvelú športovú atmosféru pre všetkých súťaživých pretekárov bez ohľadu na ich vek či fyzické možnosti, ale zároveň prináša dostatok zábavy a sprievodný program. 

Svoje brány otvorí najväčšie detské ihrisko AdventureLand - pre všetky deti a rodičov úplne zadarmo. Deti si budú môcť vymaľovať svoje vlastné tričká s animátormi, prichystané budú rôzne atletické disciplíny, podujatie podporia aj športovci cez SOŠV napríklad Olympionička, gymnastka Barbora Mokošová. Milovníkov hudby poteší vystúpenie v podaní Vanessy Šarközi & Miloš Bihary Gypsy Jazz Project a DFS Prvosienka. Tešiť sa môžete aj na tanečné vystúpenia, rozcvičky a workshopy pre všetky deti práve od tanečnej skupiny Neytiri, či parkúrové konské podujatie. Na svoje si príde doslova každý. 

Prihlásených dospelých bežcov môže okrem radosti z pohybu a svojho výkonu potešiť aj skutočnosť, že svojou účasťou prispeli na dobrú vec. Spoločnosť CZ Slovakia ako generálny partner podujatia a zároveň hlavný partner Slovenského Olympijského a Športového Výboru totiž odovzdá komplet celú sumu, vyzbieranú zo štartovného na výstavbu futbalového ihriska pre deti zo Špeciálnej základnej školy na Pomlejskej ulici v Šamoríne.

Pomôžte aj vy a prihláste sa.
 

Pomlé Run je už za dverami. Prinášame vám program podujatia
Pomlé Run je už za dverami. Prinášame vám program podujatia
Copyright © 2024 Šamorínčan