štvrtok, 23. máj. 2024
Plávanie detí s rodičmi.  Kurzy XBABIES začínajú v septembri

Plávanie detí s rodičmi.  Kurzy XBABIES začínajú v septembri

16.7.2021, 06:56
x-bionic® sphere

Pohyb vo vode je jedným z najprirodzenejších pohybov od útleho detstva. Počas plávania si detičky precvičujú celé telo. Navyše plávanie podporuje aj duševnú pohodu, zlepšuje mozgový vývoj a podporuje imunitný systém. 

Vďaka spôsobu, akým sa telo vo vode pohybuje, dochádza k zapájaniu veľkého množstva svalov, čím si telo postupne buduje silnejšie a odolnejšie svalstvo a napomáha k lepšiemu držaniu postavy.

Kurzy pre bábätká od 4-5 mesiacov sú zamerané prioritne nato, aby si zvykli na pobyt vo vode. Na lekciách si deti upevňujú psychickú väzbu s rodičom, ktorí im vo vode dodávajú pocit bezpečia. 

Väčšie detičky sa učia vo vode správne hýbať vďaka rôznym cvičeniam formou hry. Hravou formou si osvoja základné plavecké zručnosti (napr. zadržanie dychu).

Po tréningu je k dispozícií infrasauna, ktorá taktiež pôsobí pozitívne na organizmus dieťatka.

Pozitívny vzťah k športu je dobré budovať už od detstva. Príďte si vyskúšať do priestorov xbionic® sphere, prečo patrí plávanie medzi najobľúbenejšie športy.

Doprajte deťom cítiť sa ako „ryba vo vode“ a prihláste ich na kurz plávania. ZAČÍNAME V SEPTEMBRI. Bližšie informácie si môžete pozrieť na  xbabies | XBS Sport Academy, registrovať sa môžete už teraz vyplnením prihlášky Prihláška do XBabieS | XBS Sport Academy.

Copyright © 2024 Šamorínčan