nedeľa, 26. máj. 2024
Participácia v čase krízy

Participácia v čase krízy

27.4.2021, 09:40
Peter Gábor

Termín nášho školenia Participácia:Strašiak alebo pomocník? sa pomaly blíži. Stretneme sa online už 7. mája. Prinášame všetkým záujemcom malú ochutnávku toho čo vás čaká. Vypočujte si podcast PDCS ( Dušan Ondrušek, Zuza Fialová, Kaja Miková) o participácii v čase krízy (odkaz na podcast na konci článku).

Ak máte záujem zúčastniť sa školenia zaregistrujte sa na https://forms.gle/94FTWcvYW4FvWQtN6 

Prikazovať alebo diskutovať? Dá sa vôbec zapájať verejnosť do rozhodovania v kríze? A koho vlastne treba zapojiť do diskusie o krízových opatreniach? Každého či len niektorých? Podľa akého kľúča ich vyberať? No a ako viesť ľudí, spoločnosť či pracovné kolektívy? Treba sa postaviť na barikádu a hlasno kričať Hurá? Alebo sú trendy v leadershipe iné? Je dôležité, aby bol lídrom ten najmúdrejší či najviac odborne zdatný z kolektívu? Prečo sú vo svete veľkej politiky v krízových časoch také úspešné niektoré ženské líderky? Dopočúvajte podcast s Dušanom Ondruškom a Kajou Mikovou do konca a dozviete sa aj to, prečo si za lídra či líderku nevoliť papagája ani pštrosa.

Link:

https://podcast-pdcs-fb64029b.simplecast.com/episodes/prikazova-alebo-diskutova-o-vedeni-udi-v-ase-krizy-AsmE24Km?fbclid=IwAR2BuCHJITpiSX1FHgrw7dFvwhRAXW-98NpKBz8jKOc_jjqtLa4xWcTvsag

Copyright © 2024 Šamorínčan