piatok, 23. feb. 2024
Organizátori diskusie s kandidátmi na primátora: Termín nepresunieme

Organizátori diskusie s kandidátmi na primátora: Termín nepresunieme

16.10.2018, 09:38
Oznam
Sme občianske združenie (pozn. redakcie- Moderný Šamorín pre všetkých), ktoré chce priniesť do mesta nový pohľad na veci verejné. Aj preto sme sa rozhodli zorganizovať verejnú diskusiu s kandidátmi na primátora Šamorína.

Nekalkulujeme s termínmi a rôznymi politickými hrami kandidátov. Termín verejnej diskusie s kandidátmi na primátora sme určili takmer mesiac pred jej konaním. Pred zverejnením termínu sme najprv oslovili všetkých kandidátov na primátora.

Podľa plánu zasadnutí mestského zastupiteľstva sa v októbri nemalo konať žiadne jeho zasadnutie. Zasadnutie mestského zastupiteľstva bolo na rovnaký deň zvolané až po zverejnení termínu verejnej diskusie.

Rokovanie mestského zastupiteľstva trvá pravidelne približne 2 hodiny. Aktuálne štvrtkové zasadnutie mestského zastupiteľstva má začiatok naplánovaný na 15.30 hodiny.

Preto nevidíme dôvod na presunutie začiatku verejnej diskusie s kandidátmi na primátora a všetkých pozvaných radi privítame o 18.00 hod. v bábkovej sále mestského kultúrneho strediska.

Copyright © 2024 Šamorínčan