štvrtok, 21. okt. 2021 - Uršuľa
futbal

Oddych pred nahusteným programom

2.9.2020, 07:46
stksamorin.sk

Hráčov ŠTK Šamorín čaká v septembri päť ligových a jeden pohárový duel.

Zápasové voľno, ktoré tento víkend vyšlo na náš tím, padlo vhod. Zverenci Jána Blaháča využili posledný prázdninový víkend na oddych pred tým, ako ich v septembrovom programe čaká šesť súťažných zápasov.

“Hráčom sme dali cez víkend voľno, keďže sme nehrali súťažný zápas. Mali sme v tíme viacero svalových zranení, prakticky celý august sme hrali bez troch-štyroch stabilných členov zostavy, takže sme radi, že sa mohli cez tieto voľné dni doliečiť,” prezradil asistent trénera Juraj Baláž.

Náš tím čaká počas septembra päť ligových zápasov (postupne Košice, Bardejov, Trebišov, Komárno a Petržalka), ako aj pohárový zápas proti Šuranom, až štyri z nich nás odohráme na ihriskách súperov. Aj preto tréneri vítajú, že oproti uplynulému mesiacu môžu počítať so širším kádrom. “Do tréningového procesu by sa mali vrátiť Pančík s Mezovským, počítať môžeme už aj s Brahimom Moumouom,” ozrejmil Juraj Baláž.

Najbližšie nás čaká FC Košice, ktorý v doterajších štyroch zápasoch ešte neprehral. Zápas sa hrá v nedeľu, 6.9. o 10:30 na štadióne v Pomlé. Tešíme sa na vás.

Hajrá Somorja!

Copyright © 2021 Šamorínčan