piatok, 24. máj. 2024
Od soboty na prírodnej tráve

Od soboty na prírodnej tráve

18.3.2021, 07:34
stksamorin.sk

Na jar sme našli druhý domov v MOL Akadémii.

Doterajšie zápasy jarnej časti sa odohrali na umelej tráve, keď sa ešte pred jej štartom rozhodnutím Komisie pre riadenie druhej ligy, klubom udelila výnimka z certifikácie pre umelé trávy, kvôli očakávaným poveternostným podmienkam. Už od najbližšieho kola sa však tímy predstavia na domovských ihriskách, čo znamená len jedno – vraciame sa do Pomlé!

“Chceme sa poďakovať nášmu partnerskému DAC, ktorý nám umožnil hrať zápasy na umelej tráve v MOL Akadémii. Vďaka tomu sme mali doslova domáce podmienky pri našich zápasoch, uľahčilo nám to aj ich organizáciu,” odkázal športový riaditeľ ŠTK, Csaba Horváth.

Na umelej tráve sme v štyroch zápasoch raz vyhrali a dvakrát remizovali. Teraz nás čaká prechod na prírodnú trávu, na ktorej sa najprv predstavíme proti FC Košice a o týždeň nato už doma, v Pomlé, privítame Partizán Bardejov.

“Tento týždeň už trénujeme na prírodnej tráve, ten prechod medzi povrchmi nemožno podceniť. Prírodné trávniky v Pomlé a aj v MOL Akadémii sú vo výbornom stave, takže máme ideálne podmienky na prípravu,” dodal Csaba Horváth.

Hajrá Somorja!

Copyright © 2024 Šamorínčan