nedeľa, 26. máj. 2024

Nemôžeme síce cestovať po svete, no svetové kulinárske špeciality môžeme ochutnať v Šamoríne

6.8.2020, 07:05
Peter Gábor

Možnosť vychutnať si špeciality stredozemných krajín Talianska, Grécka, Cypru, Španielska či Francúzska, ale aj chuťovky Nemecka a Rakúska, ponúka spoločnosť INTERCIBUS s.r.o. Jej maloobchodnú prieskumnú predajňu nájdete vo veľkosklade potravín na Seneckej ceste 24/B a zo širokého sortimentu si môžete vyberať a objednávať aj na jej webovej stránke intercibus.sk.

Tak, ako je pre Slovensko kulinársky typická bryndza či oštiepok, spoločnosť INTERCIBUS vyhľadáva a ponúka špeciality iných krajín (Francúzsko, Grécko, Španielsko, Cyprus, ale aj Nemecko a Rakúsko), ako napríklad francúzske syry, mozzarelly, parmezány, fety, halloumi, šunky.... V jej ponuke si môžete vyberať aj spomedzi suchých a čerstvých plnených cestovín, rôznych paradajkových jedál a omáčok. Pri nákupe celého kartónu kvalitných talianskych vín môžete získať 20% zľavu.

Na Seneckej ceste 24/B, od pondelka do piatka od 8:00 do 16:00, nenájdete nablýskaný obchod, ale pestrý sortiment výberových svetových špecialít za veľkoobchodné ceny.

intercibus

Copyright © 2024 Šamorínčan