streda, 17. apr. 2024
Napraviť si chuť v Slovnaft Cupe

Napraviť si chuť v Slovnaft Cupe

18.8.2021, 06:57
www.stksamorin.sk

Dnes nastúpi ŠTK Šamorín v 2.kole Slovnaft Cupu proti ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice.

Našu pohárovú púť začíname rovnako, ako všetci prvo- a druholigisti v 2.kole, proti účastníkovi 4.ligy ZsFZ v stredu od 17:00. ŠK Blava už v tomto ročníku Slovnaft Cupu odohral dva zápasy, keď v oboch prípadoch postupoval vďaka víťazstvu v penaltovom rozstrele. V predkole zdolal tím z Jaslovských Bohuníc Zvončín, v 1. kole potom Veľké Zálužie.

Pre nás je tento zápas prvým pohárovým v tejto sezóne. V minulom ročníku slovenskej pohárovej súťaže sme doputovali do 4.kola, kde sme podľahli KFC Komárno. Následne sme však začali sériu výhier v lige, ktorá sa zastavila na čísle 6 v rade. V stredu veríme v zastavenie minisérie dvoch prehier s Humenným a Rohožníkom, ktoré nám pošramotili sľubný štart sezóny.

“Rozobrali sme si zápas s Rohožníkom, chceme sa z neho použiť, ale začíname nový týždeň, nový zápas od stavu 0:0. V pohári dostanú príležitosť určite aj hráči, ktorí boli v lige menej vyťažení, ideme jasne za víťazstvom,” vyhlásil pred zápasom tréner Michal Kuruc.

Zápas sa vám budeme snažiť priniesť prostredníctvom priameho prenosu, v prípade potvrdenia avizovaných technických podmienok zo strany domáceho klubu.

Hajrá Somorja!

Copyright © 2024 Šamorínčan