piatok, 23. feb. 2024
IMAG0905

Nákupom v Tescu môžete podporiť projekt pre šamorínske deti

24.1.2019, 10:20
Slávka Gáborová

Obyčajným nákupom môžete podporiť prospešný projekt pre šamorínske deti.

Základná škola Mateja Bela sa prihlásila do 5. edície akcie spoločnosti Tesco “Vy rozhodujete, my pomáhame”. Súťaž sa skončí 17. februára a v danom regióne uspejú tri projekty, ktoré získali najviac hlasov. Tesco dá na ich realizáciu 1 300 eur.

Súťaž funguje tak, že po nákupe získate žetón, ktorým zahlasujete za jeden z projektov, s ktorými sa môžete oboznámiť, keď budete vychádzať z predajne. V šamorínskom Tescu máte na výber z troch projektov, v ďalších obchodoch sú zas iné. 

A aký je zámer šamorínskej školy? “V rámci nášho projektu by sme chceli ponúknuť našim deťom voľnočasové čitateľské, výtvarné a oddychové aktivity. Počas realizácie projektu budú vytvorené pracovné stanovištia, kde sa môžu deti naplno realizovať. Ide predovšetkým o prácu s modelovacou hmotou, s papierom, maľovanie, o výrobu dekoračných predmetov a ozdôb. Na záujemcov čakajú čitateľské aktivity, dramatizácie rozprávok, situačné hry. Pri spoločenských hrách žiaci môžu získať dôležité zručnosti, návyky. Tešíme sa na náš projekt.”

Copyright © 2024 Šamorínčan