streda, 19. jún. 2024

Najlepší strelec Rymarenko: V súboji s Komárnom ideme na víťazstvo

31.10.2019, 09:26
Jakub Mihálik, ŠTK Šamorín

Ako jediný z útočnej formácie ŠTK, Martin Rymarenko zatiaľ nastúpil vo všetkých súťažných zápasoch.

V minulej sezóne hosťoval práve v tíme nášho najbližšieho súpera, KFC Komárno. Dvadsaťročný útočník Martin Rymarenko je so šiestimi gólmi v tejto sezóne najlepším strelcom ŠTK. Naposledy sa trafil v zápase proti Tatranu Liptovský Mikuláš a nadviazať naň chce aj v nedeľu v regionálnom derby proti Komárnu.

“Tento zápas nám po sérii nevydarených stretnutí dodal pozitívnu energiu. Komárno je kompaktné mužstvo, ktoré má hru založenú na pevnej defenzíve a dobrej organizácii hry. Čaká nás náročný duel, ale ideme za víťazstvom a chceme potvrdiť tri body z predošlého zápasu,” nechal sa počuť pred duelom proti bývalým spoluhráčom.

Najčastejšie nastupujúc na pozícii stredného útočníka, člen širišeho kádra reprezentačnej dvadsaťjednotky sa zrejme nevyhne súbojom so stopérom hostí, Kornelom Salátom, známym aj zo seniorskej reprezentácie Slovenska.

“Určite sa teším na to, že si môžem zmerať sily proti tak skúsenému hráčovi. Je to výzva. Budem robiť maximum, aby som mal navrch ja a na konci sa radovalo naše mužstvo,” uzavrel šikovný útočník.

Hajrá Somorja!

Copyright © 2024 Šamorínčan