nedeľa, 19. máj. 2024
Na úvod výhra v Bardejove

Na úvod výhra v Bardejove

26.7.2021, 07:40
www.stksamorin.sk

V úvode bolo cítiť, že ide o úvodné vystúpenie oboch celkov v sezóne, na ihrisku sme videli viacero nepresností. Po úvodnej štvrťhodine však iniciatívu prebralo naše mužstvo. Hrýzol najmä Bright Owusu na ľavom krídle, ktorého dopĺňal Ondrej Vrábel. Ten mal najväčšiu šancu v prvej polhodine, keď pekný pas a zaseknutie smerom na os ihriska nedokázal pretaviť na gól. Po 40 minútach však už sieť rozvlnil, keď ho našiel Péter Nagy peknou prihrávkou poza obranu. Súper mohol vyrovnať po rohovom kope, keď trafil brvno Trnovského brány.

Do druhého polčasu vleteli s väčšou vervou domáci. Krátko po jeho začiatku musel kvôli zraneniu striedať Aldo Baéz. V 68.minúte videl domáci stopér červenú kartu po druhom žltom upozornení. Náš tím získal na kopačky pokoj a pohodlne kontroloval priebeh zápasu. Stupňujúcu tvrdosť zo strany domácich potrestal v závere hlavný rozhodca druhou červenou kartou, po ktorej sa domáci ešte síce vzopäli k náznakom príležitostí, no väčšie boli na našej strane. Ani jednému z tímov sa už ale gól streliť nepodarilo, preto po zaslúženej výhre berieme tri body.

Juraj Baláž, asistent trénera ŠTK: “Súper sa v tomto zápase spoliehal na prehustený stred poľa a obranu, čo nám trochu spôsobovalo problémy v rámci kombinácie. Nepríjemné dohrávanie súbojov zo strany súpera naši hráči našťastie ustáli a nenechali sa vyprovokovať. Sústredili sme sa na svoju hru, ktorá ešte mala známky úvodu sezóny, celkovo sme však spokojní s týmto zápasom a najmä tromi bodmi, pretože v búrlivom bardejovskom prostredí sa ľahko nevyhráva.”

Partizán Bardejov - ŠTK Šamorín 0:1 (0:1)

Gól: 41. Vrábel

Žlté karty: Kružliak, Keresteš, Župa, Horváth (ČK po 2. ŽK), Zemko, Čikoš-Pavličko- Bahi, Baéz, Oikonomou, Trnovský

Červené karty: Horváth (2 ŽK), Filipiak

Rozhodoval: Kolofík

Diváci: 360

ŠTK Šamorín: Trnovský – Pančík, Oikonomou, Stašík, Bahi (71.Fujak) – Baéz (48. Bogi), P. Nagy, Jančo (71.Boateng) – Leginus, Vrábel (83.), Owusu

Copyright © 2024 Šamorínčan