štvrtok, 25. júl. 2024

Máte zdravotné problémy? Pomôžeme vám v Centre zdravia

2.11.2019, 08:20
Slávka Gáborová

To najcennejšie čo máme je naše zdravie. Preto je dôležite sa o neho starať a nebrať to, ako samozrejmosť.

V CENTRE ZDRAVIA vykonávame vyšetrenia celého organizmu na parazity, baktérie, vírusy, huby, záťaž ťažkými kovmi a toxínmi v organizme, poruchy štítnej žľazy, problémy tráviaceho traktu /helikobakter pilori/, obličkové a žlčníkové kamene, poruchy pečene, u mužov problémy s prostatou, u žien infekcie močových ciest /infekciu močového mechúra a močových ciest obyčajne spôsobuje tyčinková baktéria hrubého čreva Escherichia coli, tzv. E. Coli, patriaca do veľkej skupiny črevných baktérií.

Baktérie E. Coli žijú v hrubom čreve a na koži v okolí konečníka. Za určitých podmienok môže táto baktéria získať schopnosť produkovať toxíny a tým sa mení na pôvodcu črevných problémov – ako napr. hnačky. Ak sa dostane cez pošvu do močovej rúry, môže vyvolať infekciu močového mechúra a močových ciest. Prejavuje sa  pálením pri močení, bolesti v pod brušku atď.

Vyšetrenie robíme vysokovýkonným diagnostickým prístrojom Sensitiv Imago 530, ktorý pracuje na princípe biofrekvenčnej rezonancie s presnosťou 96 % v porovnaní s prístrojmi CT a MR.

Odborným garantom metódy je MUDr. Lev Gorškov.  Informácie získané týmto prístrojom môžu poslúžiť na ďalšie odborné vyšetrenie u špecialistov, čím predídete nadchádzajúcim vážnym zdravotným problémom.

Snímka obrazovky 2019-10-25 o 15.32.19

Prvé príznaky, na základe ktorých je možné povedať, že vo vašom tele žijú parazity sú:

- Zápach z úst

- Alergie (vyrážky, vodnaté oči, tečúci nos).

- Časté prechladnutia, kašeľ, bolesť hrdla, upchatý nos

- Chronická únava (rýchlo sa unavíte, bez ohľadu na to, čo robíte).

- Časté bolesti hlavy, migrény, zápcha alebo hnačka.

- Bolesti kĺbov a svalov

- Nervozita, porucha spánku a chuti do jedla

- Tmavé kruhy okolo oči, vačky pod očami

Objednať sa na vyšetrenie môžete na telefónnom čísle 0907 893 936. V prípade, že chcete vedieť viac - www.centrumzdraviasamorin.sk

Snímka obrazovky 2019-10-25 o 15.31.19

 

Copyright © 2024 Šamorínčan