nedeľa, 26. máj. 2024
teoria velkeho tresku_hry

Máte radi stolové hry? Zahrajte si ich s partiou nadšencov

19.5.2020, 04:00
Oznam
Ak ste fanúšik seriálu Teória veľkého tresku, určite ste si všimli, že partia kamarátov pravidelne hráva stolové hry. Niečo podobné budete mať možno šancu zažiť aj v Šamoríne.

Partia nadšencov založila klub hráčov stolových hier, oficiálne sú zaregistrovaní na tejto stránke: https://www.zatrolene-hry.cz/klub/dobrodruhovia-1660/. Členstvo v klube je bezplatné.

Pravidelne organizujú herné večery, kde sa v rodinnej atmosfére zídu pri jednej z hier. Zameriavajú sa nielen na svižné kratšie hry ako BANG, Citadela, Carcassonne, ale aj na zaujímavé strategické hry ako Runewars, Conquest of Nerath, kickstarterové vychytávky Mythic Battles, Lords of Hellas, či Cthulhu Wars.

Celkovo majú v zbierke viac ako 100 kusov hier, ktoré podľa obľuby nájdu vždy raz za čas miesto na hracom stole. Celkový zoznam hier si môžete pozrieť - tu.

V rámci Šamorína, by mali záujem o  nových hráčov a tiež hľadajú niekoho, kto by im vedel zdarma ponúknuť (vybaviť) priestor na organizovanie takýchto hraní. Stačila by malá miestnosť s dvomi stolmi a s 5-10 stoličkami.

Ak máte chuť si s nimi zahrať, napíšte na info [at] dobrodruhovia.eu.

Copyright © 2024 Šamorínčan