nedeľa, 9. máj. 2021 - Roland

Máte problémy s pálením záhy a bolí vás žalúdok? Pomôže vám Centrum zdravia Šamorín

8.11.2019, 18:00
Vladimír Gábor

Ako sa zbaviť pálenia záhy, bolesti žalúdka a vyliečiť gastritídu- zápal sliznice žalúdka a veľa ďalších problémov.

Máte tráviace problémy, problémy s kĺbmi, pohybovým aparátom, alebo problémy s nespavosťou, migrénou, či s dýchacími cestami?

centrum-zdravia-logo

Navštívte CENTRUM ZDRAVIA v Šamoríne, na Hlavnej 64. Prvé poschodie nad VÚB Bankou.

Objednať sa na vyšetrenie môžete na telefónnom čísle 0907 893 936. V prípade, že chcete vedieť viac - www.centrumzdraviasamorin.sk

Prevencia:

V prevencii, ako i v liečbe je každá rada dobrá. Ako sa vyhnúť chorobám? Aké sú možnosti liečby?

Mnoho ľudí podceňuje prevenciu. K lekárovi chodia vtedy, keď už niečo bolí.

Hlavnou zásadou prevencie je liečiť chorobu skôr, ako prepukne a v prípade ochorenia zabrániť jej ďalšiemu zhoršeniu. Každý problém ľudského organizmu sa dá riešiť, pokiaľ sa na to príde včas. Preto je prevencia veľmi dôležitá.

Diagnostika prístrojom Sensitiv Imago 530 je založená na princípe rozlíšenia príznakov choroby. Určuje príčinu choroby a následne aj metódu liečby. Táto metóda vie odhaliť začínajúce problémy a okamžite zahájiť liečbu. V prípade potreby, vieme poslať klienta k odbornému lekárovi.

Táto metóda nerieši mechanické poškodenie organizmu, ako sú zlomeniny a genetické problémy.

Metódy diagnostiky a liečby u nás v CENTRE ZDRAVIA sú založené na princípe hľadania príčin jednotlivých chorôb a nie ich dôsledkov. Snažíme sa nájsť príčinu problému a po jej odstránení  terapeutickou metódou prípadne, ako doplnková liečba s výťažkami z mediciálnych húb, alebo bilinných tinktúr ustúpi aj samotný problém.

 Jedným z najčastejších problémov u ľudí sú problémy tráviaceho traktu,

Kyseliny v žalúdku majú nízku PH, ktoré okrem rozkladania bielkovín pohodlne usmrtia aj patogénne baktérie a mikroorganizmy, ktoré vyvolávajú v tele nebezpečné infekcie. Týmto spôsobom v podstate žalúdok chráni črevá pred infekčnými chorobami. Ak tento proces z nejakého dôvodu zlyhá, vznikajú infekcie, ktoré nemusia postihnúť len črevá, ale postihnúť môžu aj samotný žalúdok.To potom vedie k zápalom sliznice žalúdka, nadúvaniu, páleniu záhy, strate chuti do jedla, krvácaniu, žalúdočným vredom a pod. Odborne sa tomu hovorí Gastritída. Tento problém najčastejšie spôsobuje: fajčenie, stres, nadmerná konzumácia alkoholu, nadmerné užívanie liekov proti bolesti, nezdravé stravovanie, ale hlavne infekcia  baktériou Helicobacter Pylori. Je to baktéria, ktorá infikuje organizmus, najmä sliznice pažeráku, žalúdka a dvanástnika, kde vyvoláva zápaly slizníc žalúdka, dvanástnika, žalúdočné vredy a v konečnom dôsledku pri neliečení aj rakovinu žalúdka…

Liečba Helicobactera Pylori: 

Snímka obrazovky 2019-10-10 o 19.15.48

  • medicínskou formou – kombináciou viacerých antibiotík, avšak antibiotika zaťažujú pečeň, znižujú imunitu organizmu, čím otvárajú priestor pre rozšírenie iných parazitov, baktérií a húb.
  • prírodná liečba – je liečba bez antibiotík, ktorá je schopná výrazne zmierniť, alebo úplne odstrániť problémy vyvolané baktériou Helicobacter pylori. Najúčinnejšou liečbou je prírodná liečba Chioskou mastichou – ináč sa jej hovorí aj prírodný zabijak Helikobaktera.

Chioskú mastichu môžete  zakúpiť aj u nás v CENTRE ZDRAVIA v Šamoríne

Pre doplnkovú liečbu, okrem terapie prístrojom Senzitiv Imago 530 a Plazmovým generátorom RPZ 14 doporučujeme, len produkty založené na prírodnej báze.

Spolupracujeme s čínskymi terapeutmi a firmami ako TCM Slovakia, TCM Bohémia, MycoMedica certifikovaným výrobcom výťažkov z mediciálnych húb a bilinných tinktúr. Tzv. fytoterapia

Poradenstvo a predaj všetkých produktov TCM - Tradičnej čínskej medicíny, zabezpečujeme u nás v CENTRE ZDRAVIA Šamorín.

20110628-mycomedica-vizual-komplet

IMG_4892

 

Copyright © 2021 Šamorínčan