streda, 29. máj. 2024
Martin Rymarenko: najlepší druholigový strelec v roku 2021!

Martin Rymarenko: najlepší druholigový strelec v roku 2021!

6.5.2021, 06:37
www.samorin.sk

Cez týždeň hrozilo, že Martin Rymarenko nenastúpi proti Dubnici. Nakoniec sa dal dokopy a s dvoma gólmi prispel k víťazstvo 3:0. Celkovo má ich na jar na konte deväť! Spoločne s Kanuom z Trebišova je to najviac zo všetkých druholigových hráčov!

,,V stredu večer ma seklo v krížoch. Postupne som sa dal dokopy. Som rád, že nakoniec som mohol hrať a byť súčasťou ďalšieho víťazstva,“ povedal Martin. Prvý gól dal po krásnej prihrávke Jakuba Šveca, druhý zaznamenal z penalty. Pred dvoma týždňami proti Petržalke jeden dal a jeden nepremenil. ,,Sústredil som sa, zahral som ju podľa pohybu brankára. Som rád, že som to trafil,“ pokračoval Rymo.

Šamorínčania zaznamenali šieste víťazstvo v sérii. ,,To sa nestáva každý deň. Sme šťastní. Je to aj motivácia predĺžiť to čo najďalej. Trošku sme aj smutní, že tieto naše zápasy nemôžu vidieť šamorínski fanúšikovia. Snáď posledný domáci duel proti Skalici už budú môcť byť v Pomlé,“ uviedol náš výborný útočník.

Rymo na jeseň zaznamenal tri góly. No na jar už deväť. Spoločne s Kanuom je najlepším strelcom jarnej časti II. ligy! ,,Som veľmi rád, že mi darí. No musím za to poďakovať hlavne tímu, lebo veľa robí tím. My sme skvelý kolektív, a to sa odzrkadľuje aj na ihrisku,“ povedal.

V posledných troch dueloch nastúpime proti mužstvám, ktoré bojujú o postup do Fortuna ligy. Najbližšie už v sobotu vo Zvolene proti Banskej Bystrici. ,,Sme na víťaznej vlne. Myslím si, že s každým z tímov môžeme odohrať vyrovnaný duel, rozhodne sa na ihrisku. Proti silnej trojke nebudeme favoriti, nemáme čo stratiť, no môžeme získať,“ dodal Martin Rymarenko.

Hajrá Somorja!

Copyright © 2024 Šamorínčan