piatok, 24. máj. 2024
Majstrovstvá Slovenska v plávaní v Šamoríne sa nakoniec v pôvodnom termíne neuskutočnia!

Majstrovstvá Slovenska v plávaní v Šamoríne sa nakoniec v pôvodnom termíne neuskutočnia!

26.11.2021, 14:02
Slovenská plavecká federácia

Majstrovstvá Slovenskej republiky v plávaní v Šamoríne a karanténne centrum zamietnuté! Radosť zo správy, že majstrovstvá Slovenska v plávaní seniorov a juniorov od 3. do 5.decembra 2021v Šamoríne a následne šampionát mladších a starších žiakov o týždeň na to sa nakoniec uskutočnia, trvala prakticky len z noci na ráno.

Počas dnešného predpoludnia napísal prezident Slovenskej plaveckej federácie Ivan Šulek žiadosť a v nej oslovil naše ministerstvá MŠVVaŠ a MZ SR o vydanie súhlasného stanoviska k vytvoreniu karanténneho centra v Šamoríne a k obom už spomínaným podujatiam s garanciou dodržania všetkých náležitých opatrení a pravidiel pre zachovanie dokonalej bezpečnosti pre všetkých. Žiaľ, o niekoľko minút v expresnej odpovedi z MŠVVaŠ prišiel mail, ktorý nikoho z nás nepotešil a tak musíme konštatovať, že obe podujatia v Šamoríne sú zrušené a v plánovanom termíne sa neuskutočnia. Žiadosť prezidenta SPF Ivana Šuleka a následnú odpoveď nájdete nižšie.

!!!! AJ NAPRIEK ZAMIETAVÉMU STANOVISKU PREZIDENT SLOVENSKEJ PLAVECKEJ FEDERÁCIE IVAN ŠULEK KOMUNIKUJE S TROMA INŠTITÚCIAMI NARAZ A V PRÍPADE ĎALŠIEHO VÝVOJA SITUÁCIE VÁS O VŠETKOM BUDEME INFORMOVAŤ. JE NÁM TO VEĽMI ĽÚTO A VZNIKNUTÁ SITUÁCIA NÁS VEĽMI MRZÍ, ALE NEUSTÁLE PRACUJEME NA TOM, ABY STE MALI PREHĽAD O TOM, ČO SA VLASTNE DEJE. ĎAKUJEME !!!!!!

 

Celý článok aj so žiadosťami na: https://swimmsvk.sk/majstrovstva-slovenska-v-plavani-v-samorine-sa-nakoniec-neuskutocnia

 

Copyright © 2024 Šamorínčan