štvrtok, 25. júl. 2024
florbal_DL

Letné prázdniny sú za rohom: Denný tábor Florbalová Superdávka

26.5.2019, 18:01
Maroš Takáč, tréner

Prázdniny sú obdobím, na ktoré sa všetky deti a študenti dlho vopred tešia a plánujú si rôzne aktivity, aby ich využili čo najpestrejšie. Jednou z príležitostí pre aktívne deti sú aj denné športové tábory.

Denný tábor Florbalová Superdávka , ktorý je zameraný na šport i zábavu, sa bude konať už po siedmy krát v Bratislave v troch termínoch a v Šamoríne v dvoch termínoch. Turnusy a obsadenosť nájdete na www.florbalovasuperdavka.sk.

Leto v tábore znamená radosť z prázdnin, nových zážitkov, kamarátov a rôznych aktivít pod vedením  skúsených trénerov i hráčov z florbalových klubov. Florbalová superdávka je tábor vhodný pre všetky deti vo veku 6-15 rokov, ktoré majú radi florbal, tak pre začiatočníkov, ako aj pre tých, ktorí už majú isté skúsenosti s týmto dynamicky sa rozvíjajúcim športom, pre chlapcov aj dievčatá. Deti sa budú baviť rôznymi  zábavnými hrami, budú súťažiť, navštívia kúpaliská, ale hlavne sa zabavia florbalom. Medzi našu táborovú špecialitu patrí aj naša vlastná táborová mena " Florbalový dolár", o tieto doláre deti súťažia a na záver tábora si môžu nakúpiť rôzne ceny, športové pomôcky, hračky a podobne. Deti sú rozdelené do družstiev s ktorými celý tábor súťažia a hrajú zápasy. Začiatočníkov povedieme k dobrým základom a stými skúsenejšími hráčmi vylepšíme ich hru a prácu s loptičkou.

Účastníci tábora sa môžu tešiť na nácvik rôznych herných situácií s dôrazom na techniku, dynamiku, na množstvo tréningov, zápasov a turnajov. Pri výbere aktivít je naším cieľom  nie drina, ale spojenie zlepšenia športových zručností so zábavou, deti budú v kontakte s extraligovými a prvoligovými hráčmi, od ktorých získajú množstvo neoceniteľných tipov a rád.

Program tábora je koncipovaný tak, aby deti mali možnosť zažiť čo najviac pestrých zážitkov, aby neboli vystavené stereotypu, samozrejme aj v závislosti od počasia.

Šamorínske turnusy majú namiesto kúpaliska na programe X-Bionic Aquapark, ktorý naozaj stojí zato navštíviť so všetkými kamošmi z tábora.

Všetkým nováčikom, ktorým sa florbal zapáči ponúkame možnosť hrať ho aj u nás v novovzniknutom  klube v Dunajskej Lužnej a v Šamoríne počas celého roka.

Hlavný cieľ: Florbal nás baví…

Letné prázdniny sú za rohom: Denný tábor Florbalová Superdávka
Copyright © 2024 Šamorínčan