utorok, 25. jún. 2024
Kvíz Dumanica sa rozhodol pomáhať. Februárové vstupné pôjde rodine Frimmelovcov

Kvíz Dumanica sa rozhodol pomáhať. Februárové vstupné pôjde rodine Frimmelovcov

30.1.2020, 04:53
Katka Ďurovková

Dumanica má za sebou šesť kôl. Záujem tímov o účasť na kvíze rastie tak, že už prevyšuje kapacity priestorov v Šup Šupe. A zatiaľ čo pri prvých kolách dobrovoľné vstupné nepokrylo ani náklady organizátoriek na ceny a tlač, v tých posledných už priniesol aj malý zisk.

Kvíz chceme naďalej robiť pre ľudí v Šamoríne z nadšenia. Cieľom je zábava, nie zisk. Zároveň vidíme priestor pomôcť vďaka Dumanici aj ľuďom okolo nás. Každý mesiac preto vyberieme miestnu rodinu, ktorá zbiera peniaze na konkrétnu potrebu, prípadne miestny projekt a im venujeme peniaze vyzbierané na vstupnom. Hoci nejde o veľa peňazí, verím, že každé euro pomôže :)

V najbližšom kole sme si vybrali rodinu Frimmelovcov, ktorí potrebujú peniaze pre svojho malého Filipka a zbierajú ich cez portál ĽudiaĽuďom. A tak sa na najbližšom kvíze už nemusíte tešiť len z hry a dobrej nálady (či z prípadného víťazstva a ceny :)), ale aj z dobrého pocitu, že ste svojim príspevkom pomohli :)

O Dumanici sa dozviete viac na facebookovej stránke Kvíz Dumanica. Najbližší kvíz sa bude konať 6. februára o 18tej v Šup Šupe. Vstupné je dobrovoľné, v odporúčanej výške 2 eurá na osobu.

Ak chcete Frimmelovcom prispieť, nemusíte nutne chodiť na kvíz, stačí kliknúť na odkaz vyššie. Samozrejme však budeme radi, ak na kvíz prídete a zabavíte sa s nami – prihlasovať sa môžete na adrese samorinskykviz [at] gmail.com

Súvisiaci článok: Vianočná výzva: Ťažko skúšaná šamorínska rodina prosí o našu pomoc

Copyright © 2024 Šamorínčan