štvrtok, 20. jún. 2024
Krásny darček k narodeninám

Krásny darček k narodeninám

13.4.2021, 07:46
www.stksamorin.sk

Martin Rymarenko oslavoval v piatok svoje 22. narodeniny. Na druhý deň zaznamenal proti Komárnu (3:1) dva góly.

,,Ďakujem mužstvu za nádherný darček v podobe zisku troch bodov v Komárne,” povedal Rymy. Úspešný bol na štadióne, kde v minulosti pôsobil.

Svoje góly zaznamenal po zmene strán. ,,V prvom polčase to nebolo ono. Nehral sme ten pressing, ktorý sme chceli. Po zmene strán sa to zmenilo, domáci hráči boli nútení nakopávať lopty, ktoré naša defenzíva pozbierala. Pri mojich góloch musím vysloviť veľké ďakujem Legimu. Pán nahrávač,” usmieval sa Rymy.

Náš útočník veľmi často zostáva po tréningoch na ploche. Piluje streľbu, našich gólmaov zamestnáva tvrdými ranami. ,,Je stále čo nacvičovať, zdokonaľovať sa,” poznamenal.

Naše mužstvo chytilo skvelú fazónu. V posledných troch dueloch získalo deväť bodov. Zaznamenalo jedenásť gólov a inkasovalo iba dva. ,,Tvrdo makáme na tréningoch, každý z nás chce byť lepší a lepší. Myslím si, že v týchto dňoch zbierame ovocie kvalitnej zimnej prípravy, Sme veľmi radi, že sme úspešní v posledných týždňoch. No už pozeráme na ďalší zápas. Bude to ďalšie derby, príde ku nám Petržalka. Chceme opäť vyhrať,” poznamenal náš kanonier.

Martin má na konte desať gólov. Deväť zaznamenal v lige, jeden v Slovenskom pohári. ,,Cítim sa super. V tíme je pohode, čo je základom dobrých výsledkov. Verím, že bude sa nám dariť aj v ďalších dueloch. Keď to bude tak, že snáď dám ešte zopár gólov,” usmieval sa Martin Rymarenko.

Hajrá Somorja!

Copyright © 2024 Šamorínčan