sobota, 31. júl. 2021
IMG_7603

Keď semafor zabliká...

29.7.2019, 14:49
MŠ Ul. Márie - Óvoda 682

 

Materská škola Ul. Márie - Óvoda 682 ďakuje Nadácii Volkswagen, Grantovému programu zamestnancov a podpore pána Posztósa za získanie finančnej podpory na realizáciu projektu: ,,Keď semafor zabliká...”

Cieľom nášho projektu bolo získať nové skúsenosti, zručnosti a návyky, ktoré deti povedú k bezpečnému a ohľaduplnému správaniu sa voči všetkým účastníkom cestnej premávky.

Za účasti Mgr. Sabíny Balogovej (PZ SR), si deti hravou formou osvojili nové poznatky o dopravných značeniach a správnu reakciu na svetelné signalizačné zariadenie - semafor.

Škôlkari primerane svojmu veku zvládali techniku bezpečného pohybu na odrážadlách a kolobežkách na ,,dopravnom chodníčku” materskej školy.

Pani Balogová podporovala deti, aby do materskej školy chodili na bicykloch, odrážadlách či kolobežkách. Vedia sa bezpečne správať, pohyb je zdravý a v neposlednom rade tak šetríme aj naše životné prostredie.

Naše poďakovanie patrí nadácii Volkswagen, p. Posztósovi, vedeniu mesta Šamorín, Rodičovskému Združeniu pri materskej škole, pani Ágnes Radočákovej, rodine Pörsökovej a všetkým rodičom, školníčkam ako aj pani učiteľkám.

IMG_8594

Keď semafor zabliká...
Keď semafor zabliká...
Keď semafor zabliká...
Keď semafor zabliká...
Keď semafor zabliká...
Keď semafor zabliká...
Copyright © 2021 Šamorínčan