piatok, 19. apr. 2024

Karbantartó koordinátor - állás egy műszakban

15.1.2020, 08:55
Peter Gábor

Karbantartó koordinátor - állás egy műszakban  - ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

A munkavégzés helye: Somorja

A munkavégzés helye

Somorja

Munkaidő

teljes munkaidő

A munkába lépés időpontja

azonnal, megegyezéssel

Bérfeltételek (bruttó)

1 500 - 1 600 EUR/hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Ügyes karbantartót keresünk egy stabil, nemzetközi cégbe.

Feladataid a következők lesznek:

* berendezések és gépek karbantartásának tervezése
* karbantartó csapat dolgozóinak koordinációja
* alkatrészek kezelése
* alkatrészek beszállítóival való kommunikáció

Egyéb béren kívüli juttatások

* Éves bónusz
* 0,50 €- s étkezés vagy étkezési kártya
* Karácsonyi bónusz lehetősége teljesítmény szerint
* Céges akciók: Family day, Karácsonyi céges vacsora stb.
* Munkavégzés sztenderden felüli cégben- 2015-ben az év építménye* SZÁLLÍTÁS BIZTOSÍTVA:
1. VONAL: Felsővámos, Vásárút, Dunaszerdahely, Nemeshodos, Nagyabony, Felsőpatony, Nagylég, Béke, Pódatejed
2. VONAL: Nyékvárkony, Bős, Baka, Csallóköznádasd, Felbár, Šulany, Keszölcés, Nagyszarva, Csallóköztárnok, Bacsfa
3. VONAL: Alistál, Bögellő, Csilizpatas, Csilizradvány, Csiliznyárad, Bős, Baka, Csallóköznádasd, Felbár, Bacsfa

Megbízó

Fémek és fémtermékek gyártása

A cég, amely számára az állást töltjük be, egy olasz cég leányvállalata, amely fejlett technológia segítségével kisebb fém alkatrészek gyártásában működik az autó-, fogyasztói-, és elektrotechnikai ipar számára.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Képzési szak

gépipar, technikai beállítottság

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

* technikai beállítottság
* önállóság
* nyitottság új dolgok megtanulására

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Manpower Slovensko je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientami i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

100-149 alkalmazott

A cég címe

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
Fraňa Mojtu 19
949 01 Nitra

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Pálová Veronika
Tel.: +421918144310
E-mail: veronika.palova [at] manpower.sk