utorok, 16. apr. 2024
IMG_20200218_070653894

Je toto normálne?

18.2.2020, 11:04
Obyvateľka Gazdovského radu 25

Sekcia Blog na stranké Šamorínčan je otvorená širokej verejnosti a nie je súčasťou redakčného systému. Ľudia sa bez cenzúry môžu vyjadrovať a komentovať dianie v našom meste. 

Nie je mojim štýlom na niekoho "bonzovat", riadim sa heslom ži a nechaj žít, ale toto nie je normálne.

V pondelok, t.j. 17. 2. 2020 v dopoludňajších hodinách mladý par z bytového domu vchodu Gazdovsky rad 33, predpokladám rekonštruoval byt a v dopoludňajších hodinách začal vynášať nábytok. Zopár kusov, ok. Toto je normálne, že ľudia vyložia veci, ktoré by sa mohli niekomu zísť, pripadne objemnejší  nábytkový odpad. Ale do rána z toho vzniklo to, čo pripájam vo fotodokumentácii. Rozbitý nábytok, sadrokartón, roztrieštené kusy nábytku v objeme pre menší kontajner.

Vážené dámy a páni! Toto nie je normálne riešenie!

V prípade rekonštrukcie v rodinnom dome sa takéto množstvo odpadu rieši objednaním si kontajnera, ak už je niekto lenivý využiť možnosť smetného dvora.

O rekaciu sme požiadali aj radnicu, Keď ju obdržíme, radi ju zverejníme.

Doplnenie: Na miesto bola privolaná aj hliadka mestskej polície, zrejme to prekážalo viacerým obyvateľom. Nakoľko pracovníci mestského podniku AREA tam práve robili údržbu stromovej výsadby, došlo ich prácou k rýchlemu odstráneniu odpadu.

Copyright © 2024 Šamorínčan