utorok, 16. apr. 2024
nadoby na bioodpad

Hviezdoslavov rieši nedostatok hnedých nádob na bioodpad

16.7.2020, 07:49
www.hviezdoslavov.sk

Vo Hviezdoslavove rozdávajú nádoby na bioodpad. Vzhľadom na veľký záujem a pomalšie dodávky z výroby, už v stredu ráno nádoby neboli dostupné.

Podľa aktuálnych informácií na stránke obce, ani dnes (16.7.2020) sú nádoby stále nedostupné.

Na stránke obce sa uvádza:

Vzhľadom na akútny nedostatok hnedých nádob na trhu (a vo výrobe, ktorá nestíha) nám ich Marius Pedersen dodáva po častiach (po 50ks) a nie vcelku. Preto už v stredu ráno nádoby na BIO odpad neboli. 50 kusov sa vo Hviezdoslavove odovzdá behom niekoľkých desiatok minút.

Záujem je enormný, bitka o nádoby medzi samosprávami je veľká. Napriek tomu ich získavame v rekordných časoch a posúvame ich Vám, našim obyvateľom.

Ospravedlňujeme sa preto, že mnohí na tú svoju BIO nádobu stále čakáte - chyba je však, žiaľ, na strane dodávateľa.

Na záver dodávame, že stále je k dispozícii aj Zberný dvor Hviezdoslavov, ktorý má dokonca v tejto sezóne aj extra predĺžené prevádzkové hodiny. Využiť ho môžu aj obyvatelia bez trvalého pobytu, ktorým stačí príslušná kartička. O najbližšom naskladnení nádob Vás budeme informovať ešte dnes. Sledujte preto, prosím, náš web, príp. sociálne siete.

Ďakujeme za porozumenie a ospravedlňujeme sa za dlhšiu čakaciu dobu i spôsobené komplikácie.

Aktualizácia 16.7.2020

Nádoby na BIO odpad sú opäť momentálne nedostupné. O ich ďalšom naskladnení nás dodávateľ pre túto chvíľu neinformoval, očakávame ich v najbližších dňoch, resp. týždňoch.

Copyright © 2024 Šamorínčan