štvrtok, 18. apr. 2024
Husacie hody v reštaurácii Golden Garden

Husacie hody v reštaurácii Golden Garden

4.11.2021, 14:00
x-bionic® sphere

Husacie a kačacie hody sú už neodmysliteľnou súčasťou jesene. Vychutnať si potešenie z pečenej husi, či kačky a lokše práve v tomto období, je spojené s dlhoročnou tradíciou. Súčasná situácia nám nedovoľuje vychutnať si spomínané dobroty naplno v prostredí hodov, jarmokov a vinobraní ako sme boli zvyknutí. Máte však možnosť navštíviť reštauráciu Golden Garden, ktorá je špecifická svojou výnimočnou atmosférou a priestorom.

V reštaurácii Golden Garden, je pre vás pripravené menu zložené z lahodných jedál typických pre jesenné obdobie. Nájdete ju v rámci rezortu x-bionic® sphere v Šamoríne, ktorý každý pozná ako Olympijské tréningové centrum poskytujúce množstvo možností športového vyžitia, či oddychu s rodinou. V období od 1. októbra do 13. novembra máte jedinečnú príležitosť vychutnať si tradičnú husacinu práve v týchto priestoroch.

husacina1

Príďte ochutnať v peci do zlatista prepečenú hus s lokšami, lahodnou pečeňou a unikátnym kváskovým chlebom pečeným priamo v reštaurácii. Alebo máte chuť radšej na chrumkavú kačicu s červenou kapustou? Výber jednej alebo druhej pečenej lahôdky zo sezónneho menu necháme len na vás.

Kto má chuť na sladké, v ponuke sú aj tradičné dezerty ako slivkové gule, či makovo – višňová štrúdľa.

Nebude chýbať ani burčiak z tohtoročného zberu. Neoddeliteľnou súčasťou takejto večere sú prvotriedne vína, ktorých širokú ponuku z celého sveta nájdete v nápojovom lístku reštaurácie. S výberom toho najlepšieho, vám pomôže vyškolený personál.  

Slovami šéfkuchára Petra Gogaľa: „Výnimočnosť husaciny v rezorte x-bionic® sphere v Šamoríne, spočíva v surovinách najvyššej kvality bez použitia polotovarov a umelých prísad. Celé  menu je od začiatku do konca pripravované tradičnými postupmi priamo v reštaurácii Golden Garden, ktorá disponuje prvotriednou pecou“.

Nemusíte cestovať ďaleko. Husacinu si môžete vychutnať v jedinečných priestoroch kúsok od vášho domova. V prípade záujmu o celú hus, je potrebná rezervácia stola 24 hodín vopred. Reštaurácia je otvorená štvrtok a piatok od 17:00 do 23:00 a v sobotu v čase od 11:00 – 23:00. V rámci otváracích hodín máte tiež možnosť vybrať si špeciality husacích hodov formou á la carte menu, aj bez rezervácie vopred. „

Ak si jedlo najradšej vychutnávate z pohodlia domova, máte možnosť využiť aj doručenie priamo k vám. Donášková služba je k dispozícií od štvrtka do soboty v čase od 11:30 do 21:00. Poslednú objednávku je možné vykonať do 20:30. Jedlo vám bude doručené najneskôr do 60 minút od objednávky.  

Rozvoz v rámci mesta Šamorín je zadarmo. Mimo mesta Šamorín sa platí suma v hodnote 5 €, v prípade objednávky nad 100 € je doprava zadarmo. Platba je možná v hotovosti alebo platobnou kartou.
Husacie a kačacie hody uzatvárajú jeseň a ohlasujú blížiacu sa zimu. Užite si toto obdobie a príďte potešiť všetky vaše chuťové poháriky. 

Jesenná gastronómia, ktorú si pripravil šéfkuchár reštaurácie Golden Garden Peter Gogaľ jednoznačne stojí za ochutnanie.   
Všetky informácie aj s kompletnou ponukou nájdete na: https://www.x-bionicsphere.com/restauracie/golden-garden/

husacina

Copyright © 2024 Šamorínčan