sobota, 13. aug. 2022
dokovacia stanica

Hop&Go Bikesharing X-BIKE v Šamoríne

2.7.2020, 12:21
www.x-bionicsphere.com
www.samorin.sk

Vďaka zdieľanej mobilite prostredníctvom bicyklov X-BIKE prináša rezort x-bionic®spherech do nášho mesta bikesharing Hop&Go.

Na jednej stanici si X-BIKE požičiate, na druhej ho vrátite. Brázdite mesto rýchlo, pohodlne a cenovo výhodne. X-BIKE je pre Vás k dispozícii na dockovacích staniciach v rámci rezortu, v jeho okolí ako aj v samotnom meste Šamorín.

X-Bike si budete môcť požičať na niekoľkých dokovacích staniciach v rámci rezortu, v jeho okolí (Hotel Kormorán), ako aj v  meste (autobusová stanica, centrum mesta).

Ako to funguje a mapka staníc po kliknutí na čítaj ďalej.

Ako to funguje?

  • Po jednoduchej registrácii v aplikácii “ X-BIKE” odomknete bicykel načítaním QR kódu na riadidlách bicykla. Do aplikácie sa prihlásite rovnakými registračnými údajmi ako do svojej X-CARD. Ak nie ste držiteľom X-CARD, stiahnite si, prosím, aplikáciu X-CARD a zaregistrujte sa.
  • Jazdíte kdekoľvek, aj mimo rezortu x-bionic®sphere. Podmienkou je, že bicykel musí byť po skončení jazdy zaparkovaný a uchytený do dockovacej stanice.
  • Po skončení jazdy zaparkujete bicykel na určenom mieste. . Pre ukončenie prenájmu X-BIKE uzamknete mechanickým potiahnutím páčky na zámke zadného kolesa. Bicykel 1x pípne a v aplikácii uvidíte informáciu, že Váš bicykel bol úspešne vrátený a je pripravený pre ďalšieho záujemcu.

cena x bike

Hop&Go Bikesharing X-BIKE v Šamoríne
Copyright © 2022 Šamorínčan