pondelok, 27. máj. 2024
gg-repa-soc-3

Gurmánska večera „na zdravie“ s degustáciou lahodných vín od REPA WINERY

17.7.2020, 07:30
Oznam

Už ste navštívili reštauráciu Golden Garden v rezortu x-bionic® sphere? Ak ešte stále nie, prichádzate o veľa. V tejto špičkovej reštaurácii si môžete pravidelne vychutnať exkluzívny gastronomický zážitok spojený s vínnou ochutnávkou.

Počas večere nielen nasýtite všetky svoje zmysly, ale odhalíte aj tajomstvá kulinárskeho umenia. Šéfkuchár Peter Gogaľ vás vezme do kuchyne reštaurácie a vy sa tak stanete spolutvorcom dokonalého zladenia chutí jedla a vína.

Neváhajte a doprajte si výnimočný večer v reštaurácii Golden Garden. Najbližšie v sobotu 18. júla 2020 sa koná „Gurmánska večera s degustáciou lahodných vín od REPA WINERY“.

Víno dorábané v regióne Šenkvíc snúbi nadšenie s láskou k vínnej réve, čomu vo výsledku dominuje špičková kvalita. Rodinné vinárstvo REPA WINERY aj preto nasmerovalo svoju produkciu do vinoték a zážitkovej gastronómie. Je len prirodzené, že sa tieto lahodné vína dostali aj do hľadáčika šéfkuchára Petra Gogaľa ako rovnocenných partnerov svojho kuchárskeho umenia. Jozef Repa, majiteľ vinárstva REPA WINERY, vás bude osobne sprevádzať degustáciou najlepších vín z jeho pivníc.

Príďte v sobotu 18. júla 2020 do Golden Garden ochutnať skvelé jedlo zladené s lahodnými vínami a zažijete večer, po ktorom vám zostanú ešte dlhú dobu rozozvučané chuťové poháriky.

gg-repa-soc-3

 

Copyright © 2024 Šamorínčan