sobota, 20. apr. 2024
Futbalisti v Košiciach remizovali

9.9.2019, 10:00
Oznam

V sobotňajšom zápase 8.kola II.ligy futbalisti FC ŠTK Šamorín remizovali s tabuľkovým susedom FC Košice 1:1.

Naši futbalisti vyhrávali od 32. minúty gólom Sharani Zuberu, ale ešte do prestávky Dávid Leška zariadil z priameho kopu vyrovnanie.

Zostavy:

FC Košice: Pulen – Kis, Kavka, Kuc, Pavúk – Ristovski, Katunský (34. Rizie), Vancák – Gáll (34. Vyshnevskyi), Liener (73. Radovanović), Leško.

FC ŠTK 1914 Šamorín: Hajdúch – Nagy, Rymarenko, Magyar, Fuják (C), Valek, Zuberu, Németh (62. Leginus), Dolinský, Pidruchnyi (71. Méry), Čunta (86. Boateng).

Góly: 43. Leško – 32. Zuberu

Žlté karty: 37. Vyshnevskyi, 56. Rizie, 80. Vancák, 90+2. Kis – 45. Rymarenko, 72. Valek, 73. Leginus, 86. Fuják, 90+2. Nagy

Rozhodovali: Maroš Libiak – Michal Budáč, Rastislav Kuba.

Diváci: 902.

futbal

Viac info  o zápase a obrázkovú galériu si môžete pozrieť na stránke FC Košice tu.