nedeľa, 21. júl. 2024
Futbal v meste prichádza do Dunajskej Stredy!

Futbal v meste prichádza do Dunajskej Stredy!

7.5.2019, 17:03
Krisztián Nagy
FC DAC

Projekt Únie ligových klubov (ÚLK) Futbal v meste bude mať ďalšiu zastávku už tento piatok pri dunajskostredskej MOL Aréne.

„Futbal v meste je ďalší z celosezónnych projektov ÚLK, ktorý sa má dostať bližšie k fanúšikom, dokonca priamo k nim. V dvanástich mestách po Slovensku sa rozohrajú na ulici street futbalové turnaje, okolo ktorých budú ďalšie futbalové atrakcie. Fanúšikovia si prídu na svoje. Budú mať možnosť zahrať si futbal, zapojiť sa do individuálnych súťaží a stretnúť sa s hráčmi Fortuna ligy. Na konci sa najlepší stretnú vo veľkom finále," povedal výkonný riaditeľ ÚLK Michal Mertinyák.

Projekt počas aktuálnej sezóny postupne zavíta do všetkých miest, kde sa hrá Fortuna liga. Už tento piatok je na rade Dunajská Streda, kde sa od 12.00 h začne turnaj pre mládež a od 16.00 h si to rozdajú trojčlenné tímy dospelých.

Obe víťazné družstvá, v kategórii detí aj dospelých, postúpia do celoslovenského finále 5. júna na nábreží Dunaja pri nákupnom centre Eurovea v Bratislave. A tam už pôjde naozaj o veľa, veď celkový víťazi získajú okrem iných cien aj all-inclusive zájazd za slovenským reprezentantom Stanislavom Lobotkom, ktorý pôsobí v španielskom klubu Celta Vigo a je hlavný ambasádor projektu. V programe nebudú chýbať návšteva zápasu či stretnutie s Lobotkom.

FUTBAL V MESTE - PIATOK 10. MÁJA 2019:

miesto: parkovisko pri MOL Aréne za B tribúnou

štart detského turnaja: 12.00 h (trvanie do cca 16.00 h)

autogramiáda hráčov A tímu DAC: cca 15.00 h – 16.00 h

štart dospelého turnaja: cca 16.00 h

Registrácia na turnaj dospelých prebieha cez https://futbalvmeste.sk/registracia/

0

Copyright © 2024 Šamorínčan