štvrtok, 25. júl. 2024
zuzanawest

Finančná zbierka pre Rodičovské združenie pri ZŠ M. Bela, Šamorín

10.6.2019, 11:30
Zuzana West, 3.A

Anglická firma Stannah, pre ktorú s manželom pracujeme na Slovensku, sa tento rok rozhodla podporiť charitatívne či iné zmysluplné projekty zamestnancov v jej európskych pobočkách. Aj tento rok, podobne ako to bolo pred 2 rokmi, sme sa rozhodli, že podporíme našou zbierkou Rodičovské združenie (RZ) základnej školy, ktorú navštevujú naše dvojičky. Naša firma potom prispeje na účet RZ rovnakou sumou, akú sa podarí vyzbierať.

Pod podmienkou, že si zvolíme ľubovoľnú aktivitu, ktorú absolvujeme, a vyzbierame spomínanú finančnú čiastku. Požiadali sme o podporu našej akcie aj rodinu Kriškovú a aj vedenie ZŠ.

Zvolili sme si, že v deň pracovného pokoja 1.mája 2019 prejdeme pešo z prístavu Kyselica do ZŠ M. Bela v Šamoríne, čo je zhruba 12 km. Na pochode sa okrem našej rodiny a nášho psíka Patch  zúčastnila celá rodina Krišková vrátane detí – Patrície, Juraja a 6-ročných dvojičiek Martinka a Ondrejka, aj manželia Kleinovci a ich dcéra Tánička.

Napriek veľmi veternému, ale suchému počasiu sa nám podarilo doraziť po skoro 3 hodinách chôdze do nášho cieľa, kde nás už čakala pani riaditeľka, ktorá nás všetkých pohostila a prichystala pre nás aj 3 tašky s ovocím.

Podarilo sa nám nakoniec vyzbierať veľmi peknú sumu 1500 € a naše finančné oddelenie posiela ďalších 1500 eur na účet RZ pri ZŠ Mateja Bela, takže spolu sme podporili Rodičovské združenie sumou 3000 eur.

Chceme sa veľmi pekne poďakovať vedeniu ZŠ za podporu a taktiež rodinám z našej triedy, ktoré okrem nás a našich priateľov finančne podporili našu zbierku:

Rodina Krišková, Kleinová, Szogyiová, Žikavská, Boszorádová, Kulichová, Pošvancová, Kallová a Horváthová.

zuzanawest zuzanawest1

Copyright © 2024 Šamorínčan