streda, 17. apr. 2024
Dopravné obmedzenia PomléRun

Dopravné obmedzenia PomléRun

5.5.2022, 15:53
x-bionic® sphere

V nedeľu, 8. mája 2022 bude v Šamoríne prebiehať už 9. ročník verejného športového podujatia PomléRun, na ktoré Vás srdečne pozývame. Ide o bežecké preteky, ktorých trať vedie z areálu x-bionic® sphere do Pomlé parku a späť.

Trať povedie:

x-bionic® sphere - Dubová ulica (cez vetrlolam) - Morušova ulica - Kláštorná ulica - Hlavná ulica - Gazdovský rad - Bratislavská cesta 1/63 - Pomlejská ulica - Pomlé park a späť po rovnakej trase po ulicu Morušova - Čilistovská cesta (po chodníku) - Dubová ulica - x-bionic® sphere.

Úplná uzávierka ciest ako aj cesta medzinárodného významu 1/63 bude dňa 8.5.2022 v čase od 10.15 hod do 12.00 hod.

Účastníci, ako aj bežná verejnosť sa dostane do x-bionic® sphere počas podujatia cez Čilistovskú ulicu. Parkovanie je možné na parkovisku pred hlavným hotelom X-BIONIC alebo pred x-bionic® Aquatic sphere a štrkovom parkovisku v celom jeho rozsahu.

.2022. május 8.-án, vasárnap 9. alkalommal kerül Somorján megrendezésre a Pomlé Run sport rendezvény, amelyre szeretettel meghívjuk Önöket. Ezek futóversenyek, amelyek pájája az x-bionic® sphere- től a Pomlé Park-ig és vissza vezetnek.

A pálya útvonala:
x-bionic® sphere - Tölgyfa utca (via vetrlolam) - Szederfa utca - Kolostor utca - Fő utca - Gazdasor - Pozsonyi út 1/63 - Pomléi út - Pomlé park és vissza ugyanazon az útvonalon a Szederfa utcáig - Csölösztői út (mentén a járdán) - Tölgyfa utca - x-bionic® sphere.

A teljes útlezárás, valamint az 1/63-as nemzetközi jelentőségű út 2022. május 8.-án 10.15 és 12.00 óra között lesz.

A résztvevők és közönség a rendezvény ideje alatt a Csölösztői úton keresztül jut be az x-bionic® sphere-be. Parkolás a X-BIONIC fő szálloda előtti parkolóban vagy az x-bionic® aquatic sphere előtt és a teljes kavicsos parkolón lehetséges..

Dopravné obmedzenia PomléRun
Dopravné obmedzenia PomléRun
Dopravné obmedzenia PomléRun
Copyright © 2024 Šamorínčan