streda, 17. apr. 2024
Cthulhu Wars

Dobrodruhovia v Šamoríne

21.5.2020, 14:08
Slavomír Blažek
Cthulhu Wars

Radi by sme vám predstavili náš novo založený klub Dobrodruhovia

v Šamoríne, ktorého cieľom je združovať hráčov moderných spoločenských hier. Ponúkame tak možnosť nájsť si spoluhráčov pre tých, ktorí nemajú vo svojom okolí ľudí, ktorých by ich obľúbené hry bavili, čí ktorí by si na ich hranie našli čas. Ďalšou výhodou je, že u nás si môžete vyskúšať mnohé hry, ktoré zatiaľ nevlastníte, ale zvažujete ich kúpu. Máme množstvo jednoduchých hier ako je BANG!, Citadela, či Carcassonne, až po vzácne kúsky pre náročných hráčov ako je Cthulhu Wars alebo Mythic Battles. Celkovo je možné si zahrať viac ako 100 hier a hernú zbierku sa snažíme každý rok rozširovať. Celý zoznam hier si môžete pozrieť tu: https://www.dobrodruhovia.eu/images/pribehy/pdf/Zoznam_hier.pdf

Herné akcie organizujeme približne jeden až dvakrát mesačne, v komornej atmosfére, kde sa naraz hrajú maximálne dve hry. Ponúkame teda akceptovateľné podmienky aj pre introvertné povahy. Členom klubu rozosielame pozvánky mailom, pričom je vopred oznámený termín a hra, ktorá sa bude hrať. Ak hru nepoznáte, vôbec sa tým netrápte. Hru vám radi predstavíme a pravidlá vysvetlíme. Členstvo v klube je bezplatné a prihlásiť sa stačí emailom na info [at] dobrodruhovia.eu.

Minimálne raz ročne organizujeme aj herný turnaj, kde si môžete porovnať svoje hráčske schopnosti s ďalšími rivalmi a v prípade, že sa vám bude dariť, tak aj odniesť zaujímavé ceny.

Okrem herných akcií sa venujeme aj špecifickej a netradičnej literárnej tvorbe, ktorá je postavená na skutočných príbehoch z RPG hry Dračí Doupě. Sága Dobrodruhovia obsahuje fantasy príbehy na pokračovanie, v ktorých za všetky vystupujúce charaktery konali skutoční ľudia. Môžete teda očakávať nepredvídateľný dej podriadený pravidlám hry a nevyspitateľnosti osudu, ktorý môže zasiahnuť v podobe náhody v tých najnepríjemnejších momentoch. Viac o nás a našej práci sa môžete dočítať na stránke www.dobrodruhovia.eu .

Copyright © 2024 Šamorínčan