streda, 19. jún. 2024
Do soboty ešte môžete zabehnúť Pomlé Run 8

Do soboty ešte môžete zabehnúť Pomlé Run 8

5.5.2021, 07:36
pomlerun.sk

Tohtoročný Pomlé Run je v netradičnej podobe. Pri súčasnej pandemickej situácií je 8. ročník svojím spôsobom iný, špecifický a za účelom zachovania kontinuity podujatia sa organizátor rozhodol pre jeho virtuálnu podobu.

Zapojiť sa budú môcť úplne všetci. Od tých najmenších, cez hobby bežcov, až po bežcov namotivovaných na víťazstvá. Súčasťou virtuálnej verzie podujatia je detský beh, hlavný beh na 10 kilometrov.

Registrácia:

Na stránke https://www.vysledkovyservis.sk/pomle-run/pomle-run.  Registrácia sa končí 8.5.2021 o 12:00.

Zaznamenávanie výsledkov:

Počet km si odmeria každý sám prostredníctvom športových hodiniek, alebo aplikácie v mobile.

GPS link na aktivitu je POVINNÝ. Nepoužívajte preto na zaznamenanie svojej aktivity aplikácie, z ktorých nie je možné aktivity zdieľať linkom. Sú to aplikácie, ktoré umožňujú prezerať si tvoje aktivity iba v mobile a nie na webe. Medzi aplikácie, ktoré nepodporujú zdieľanie linku patria napr: Nike Run Club, Runtastic, MiFit, Google Fit, Zeopoxa, Huawei Health a ďalšie. V prípade, že nedisponujete potrebnými aplikáciami k zaznamenaniu výsledkov prostredníctvom linku- napíšte nám na info [at] pomlerun.sk

Viditeľnosť aktivity na webe musíš mať nastavenú ako verejnú. Podmienkou je, aby aktivitu zaznamenalo GPS. Manuálne vytvorené aktivity sú zo súťaže vylúčené. Účastník výzvy svoje výsledné kilometre/čas zapíše do výsledkovej listiny.

Tieto aplikácie: Garmin, Polar, Suunto, STRAVA podporujú stiahnutie GPS linku tvojho výkonu cez ich webovú stránku, ktorý potom skopíruješ do výsledkového systému.

POSTUP PRE ZADÁVANIE ČASU/KM

Vo výsledkoch pri svojom mene klikni na „Zadať km“/„Zadať čas“.
Zadaj svoj dátum narodenia v predpísanom formáte – DD-MM-YYYY (slúži na overenie identity).
Zadaj svoje kilometre/čas
Ak chceš súťažiť o ceny, vlož link/y na svoju GPS aktivitu/y.
Klikni na „Poslať“ a hotovo. Tvoj výkon bol zaznamenaný.

Ak Ti niečo nefunguje, napíš výsledkovému servisu cez ikonu v pravom hornom rohu.

Dôležité upozornenie k zadávaniu časov: Výsledný čas je čas od začiatku vašej aktivity až do jej úplného konca, vrátane všetkých zastavení. Tento čas zapíšte ako výsledný. Nie „moving time“, ktorý je len čistým časom v pohybe a nezaznamenáva vaše prestávky a zastavenia.
Dôležité upozornenie k zadávaniu kilometrov: Svoje absolvované kilometre si môžeš do výsledkov zapisovať priebežne, alebo si ich na konci výzvy spočítaj a zapíš ako jedno číslo.

Kontrola aktivít a vyhodnocovanie výsledkov bude prebiehať priebežne. Výsledky vyhlásime hneď po ukončení kontroly 09.04.2021
Akákoľvek pochybnosť o nabehaných kilometroch, častého vypadnutia gps, prípadne viacero výkyvov v trase počas behu – takéto výsledky budeme považovať ihneď za neplatné a nebudeme ich evidovať ako platné a validné.

 

Disciplíny a kategórie:

Disciplíny a kategórie
1.       Detský beh
2.       10 km - hlavný beh*
3.       Šamorín vs. Svet
*Kategória MUŽI a ŽENY

Detský beh:
Vzdialenosť tohto behu určujú vaše ratolesti. Kedykoľvek, kdekoľvek a koľkokoľvek. To je heslo detského behu pre radosť! Zaregistrujte svoje dieťa, odfoťte ho ako beží, postnite fotografiu na Instagram a označte @pomlerun alebo @xbionicsphere, a my vašu malú hrdinku či malého hrdinu zverejníme a prezdieľame, v systéme sa každému dieťaťu vygeneruje diplom (http://vysledky.vysledkovyservis.sk/16625/pomlerun8) , ktorý si môže doma vytlačiť a pýšiť sa ním. Pri vytváraní fotografií sa medze fantázii nekladú. Veselému popisku, videu, či odkazu priamo od vašich detičiek sa budeme dvojnásobne tešiť.

 10 km- hlavný beh
Vlajková loď našej súťaže je tu aj v online podobe. Dávame vám veľa voľnosti. Registrujte sa online, zaplaťte poplatok putujúci na dobrú vec a hor sa na beh! Kdekoľvek! Len nech je to 10km. Prostredníctvom online aplikácie si svoje skóre zaregistrujete v online systéme a ste v hre! Priebežné výsledky môžete sledovať na http://vysledky.vysledkovyservis.sk/16625/pomlerun8. POZOR! Zabehli ste super čas, ale niekto Vás hneď na druhý deň tromfol? Nevadí! „Link“ s výsledkom môžete meniť počas celého trvania pretekov- teda od 1.5.-8.5. Hecujte sa k lepším výsledkom kľudne aj každý deň!

Viac informácií o fungovaní online systému nájdete nižšie v sekcii ZAZNAMENÁVANIE VÝSLEDKOV ONLINE

 
Šamorín vs. Svet
V neposlednom rade tu máme novinku! Vyber si, za koho pobežíš a nabehaj pre svoj tím čo najviac km! Nielenže sa ti tvoje telo poďakuje za pohyb, ale aj tvoje ego bude pohladené víťazstvom. Tak ako? Beháš za team Šamorín alebo zvyšok Sveta?

Do kategórie Šamorín vs. Svet je možné prihlásiť sa ako do doplnkovej kategórie Hlavného behu- úplne zdarma. V tejto kategórii ide o to, ktorý tím nabehá viac, čím viac beháte, čím viac „linkov“ (maximálne 8) za svoj tím zaregistrujete, tým lepšie. Priebežne môžete svoje výsledky sledovať na http://vysledky.vysledkovyservis.sk/Results.aspx?CId=16625&RId=1161

Viac informácií o fungovaní online systému nájdete v sekcii ZAZNAMENÁVANIE VÝSLEDKOV ONLINE

Copyright © 2024 Šamorínčan