sobota, 25. máj. 2024
directreal dom

Directeal: Rodinný dom do ktorého sa dá hneď nasťahovať

19.6.2020, 12:56
Directreal

Realitná kancelária Directreal Live Šamorín vám predstavuje dom, ktorý má všetko čo moderný rodinný dom potrebuje.

Naši klienti sú pre nás vždy rovnocennými partnermi. Zabezpečujeme im plný servis od prezretia dostupnej ponuky, ocenenie nehnuteľnosti zdarma,právneho servisu, cez riešenie potrebných dokumentov pri predaji i kúpe, inzerciu, až po pomoc pri hypotekárnych úveroch či odovzdanie samotnej nehnuteľnosti.

Viac o ponuke po kliknutí na čítaj ďalej.

Hľadáte nehnuteľnosť, kde už rastie tráva ktorú polieva automatický zavlažovací systém? Kde vojdete autom cez bránu priamo do garáže s diaľkovým ovládaním a chodníky už sú hotové?  Stromy a kríky už majú tú správnu veľkosť a záhradný altánok je na pár krokov od obývačky?  Nerád voláte majstra na dokončenie toho, alebo tam toho?
V tom prípade Vám ponúkam na predaj nehnuteľnosť, do ktorej stačí len sa nasťahovať. Dom je 4 izbový, s dvoma kúpeľňami, z ktorej jedna sa nachádza na poschodí s troma izbami a druhá na prízemí s kuchyňou, ktorá je prepojená s jedálňou. Krb medzi touto časťou a obývačkou, Vám vykúri značnú časť nehnuteľnosti ak sa rozhodnete, že tepelné čerpadlo práve nebudete používať. Kúrenie môžete ovládať z mobilného telefónu, aby Vás pri príchode čakalo vždy príjemne teplučko.
Na pozemku sa nachádza studňa, ku ktorej prislúcha aj úpravovňa vody a odpadovú vodu Vám vyčistí čistička, aby ste mali čo najmenej starostí tohto typu. Nehnuteľnosť je zabezpečená alarmom a kamerovým systémom.
Toto všetko sa nachádza na veľmi kompaktnom pozemku v obci Hviezdoslavov.

Viac info o nehnuteľnosti - tu.

Copyright © 2024 Šamorínčan