nedeľa, 16. jún. 2024
kormoranik2020

Detský tábor Kormoránik ponúka deťom pravú rybačku

22.5.2020, 06:40
Oznam

Milí rodičia a priatelia,
my máme na detský tábor Kormoránik všetko pripravené s Vaše deti opäť odídu s novými zážitkami.  Tohtoročná novinka je pravá rybačka! 

Prihlasujte sa nezáväzne už teraz! info [at] zcr-zitnyostrov.sk alebo na +421 911 423 234.

Pamätáte sa ešte na letné tábory zo svojich detských liet? Určite áno, veď na dni prekypujúce zážitkami, dobrodružstvami a nesmelými láskami sa nezabúda. Doprajte aj svojim deťom dni, na ktoré raz budú spomínať s úsmevom a iskrou v očiach!

Východiskom pre všetky nádherné letné dni je hotel Kormorán, ktorý leží na medzinárodnej cyklistickej trase. Súčasťou hotela je i prístav s botelom, ktorý poskytuje oázu ticha a pohody.

Okolie hotela ponúka nádherne zelený park s rozlohou 18 ha pri brehu Dunaja. Chutná strava vhodná pre deti, množstvo športovísk, tanečný parket a bohatý animačný program dopĺňa komfortné ubytovanie v trojlôžkových izbách.

Počas celého pobytu sa deťom budú venovať skúsení pedagógovia a animátori; na záver tábora bude každý účastník odmenený diplomom a peknou cenou. Pokiaľ máte aj vy detičky vo veku 5 – 14 rokov, pripravte im s táborom Kormoránik dni plné tanca, športu a rozprávkovej zábavy!

letak A5 tabor kormoranik

Copyright © 2024 Šamorínčan