nedeľa, 26. máj. 2024
denis

Denis Horváth: dostáva sa do formy

5.3.2021, 12:30
www.samorin.sk

Náš zápasník Denis Horváth je od februára na sústredení v Tate. Pripravuje sa na marcový olympijský kvalifikačný turnaj.

,,Cítim sa super. V Tate je všetko dané na skvelú prípravu na marcové dôležité podujatie,” povedal pre našu stránku Denis Horváth. ,,Sme v bubline. Okrem členov maďarskej reprezentácie sa tu objavili aj zápasníci z iných krajín. Strava, ako aj možnosti na prípravu sú v Tate na vysokej úrovni. Na celý deň máme program. Zápasnícke tréningy, behy, posilňovanie. Sparing je vynikajúci. V najbližších dňoch sa uskutočnia aj kontrolné preteky. Najlepší dostanú aj medaile,” prezradil zápasník tímu Gladiátor Šamorín.

„Po decembrovom Svetovom pohári som mal problém so zubami, potom som sa nakazil koronavírusom. Aj v Šamoríne som sa snažil trénovať s maximálnym nasadením, ale choroba mi odčerpala veľmi veľa síl. Cítim, že tu v Tate sa postupne dostávam do formy. Dúfam, že koncom marca sa mi na kvalifikačnom zápase v Budapešti podarí vybojovať účasť na tokijskej olympiáde. Ešte neviem presne, ale budeme takí dvadsiati v mojej váhovej kategórii. Na konci zápasu sa budú tešiť len dvaja. Chcel by som byť tým jedným,” dodal Denis Horváth.

Copyright © 2024 Šamorínčan