štvrtok, 25. júl. 2024
Charitatívny koncert: V predaji už len 54 vstupeniek

Charitatívny koncert: V predaji už len 54 vstupeniek

21.1.2019, 18:41
Slávka Gáborová

V našom meste sa uskutoční jedinečný charitatívny koncert pre rodinu, ktorej pred koncom zhorel dom. Na koncert do Šamorína prídu mnohé známe osobnosti ako napr. Paľo Drapák, Janko Slezák či Marcela Molnárová. Okrem nich vystúpi však aj populárny šamorínsky kaplán Martin Šafárik.

Na príprave charitatívneho podujatia sa podieľala s kaplánom šamorínska rodina Starých, pričom Dominika Stará na koncerte aj vystúpi.

Všetci umelci vystúpia 27. januára o 19. hodine v šamorínskom kultúrnom stredisku bez nároku na honorár. Celý výťažok z predaja lístkov ako aj dobrovoľných príspevkov pôjde do rúk Dražovských z Partizánskeho.

Rodine s tromi malými deťmi v noci z 27. na 28. decembra zhorel do tla ich svojpomocne stavaný domček, do ktorého sa už chcela nasťahovať. V domčeku už mali zapojené kuchynské spotrebiče, zariadenie, nábytok, v skriniach mali naukladané jarné, letné ako aj jesenné veci. V čase nešťastia spali u svokrovcov, čo im doslova zachránilo životy.

Koncert budú moderovať Lenka Šóošová a Roman Juraško. Divákom sa predstavia Paľo Drapák, Janko Slezák, Marcela Molnárová, LeRa, Martin Šafárik, František Ďuriač, Dominika Stará, skupina Kochanski a tanečná skupina Urban Ethnic Crew.

Vstupné stojí 10 eur a lístky na podujatie si môžete kúpiť TU.  ,,O lístky je v širokom okolí veľký záujem.Všetko nasvedčuje tomu, že koncert bude vypredaný," napísal Imrich Kurta.

Copyright © 2024 Šamorínčan