streda, 17. apr. 2024
Cez víkend k nám zavíta Hanička a Murko!

Cez víkend k nám zavíta Hanička a Murko!

22.2.2020, 09:01
Slávka Gáborová

Obľúbená hudobná dvojica Hanička a Murko vyrazila na svoje koncertné turné po celom Slovensku. Tieto priateľské a farebné bábky navštívia v nedeľu aj Šamorín! Koncert je určený hlavne deťom v škôlkarskom veku. Ak ich chcete vidieť koncertovať naživo, príďte 23.2. do bábkovej sály v Kultúrnom dome v Šamoríne.

Spolu s Haničkou a Murkom vvystupujú aj ich dvaja veľkí kamarátí - ako sprevádzajúci speváci a animátori. Vďaka tejto kombinácii je ich vystúpenie naozaj veľmi živé a pútavé: je kombináciou dynamického koncertu a divadelného vystúpenia. Deti sa môžu vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Pesničky deti poznajú aj z vysielania Detskej televízie JOJKO (predtým RiK) a z YouTub-e (viac ako 20 miliónov videní svojich pesničiek, vzdelávacích vídeí a rozprávok).

K zakúpenej vstupenke dostane každé dieťa ako darček sladké Murkove lízatko a nálepku! Po koncerte sa deti môžu s Haničkou a Murom odfotiť a získať aj ich podpis na CD alebo DVD, ktoré Hanička a Murko vydali.

Predpredaj vstupeniek:

https://www.ticketportal.sk/event/HANICKA-A-MURKO-KONCERTNE-TURNE-2020

https://mskssamorin.maxiticket.sk/ticket/select-seats/id/643

Cena vstupenky:

6 eur / osoba

Každý návštevník musí mať platnú vstupenku (dospelý aj dieťa staršie ako 1 rok).

Zľavy:

ZŤP dieťa / 1 euro

1 sprevádzajúca osoba k ZŤP dieťaťu / 1 euro.

Deti do 1 roka majú vstup zdarma (bez nároku na miesto na sedenie).

Copyright © 2024 Šamorínčan