piatok, 1. mar. 2024
Cestujúci pozor, pripomienkujte autobusové spoje Slovak Lines

Cestujúci pozor, pripomienkujte autobusové spoje Slovak Lines

5.10.2018, 07:53
Slávka Gáborová

Prepravná spoločnosť Slovak Lines vyzvala cestujúcu verejnosť, aby pripomienkovala či vznášala požiadavky na cestný poriadok. Upozornila nás na to, naša čitateľka Jana Lukačovičová.

,,Zdá sa mi to dôležité, pretože ja sama som pred prázdninami cestovala do práce do Bratislavy autobusom a po prázdninách som bola prekvapená, pretože sa zmenil cestovný poriadok. Slovak Lines nám odobral priamy ranný spoj do Bratislavy s tým, že ho presmeroval cez Hamuliakovo a Kalinkovo. Takto dopadli aj poobedňajšie a večerné spoje. Zmien bolo viacero - pribudli spoje cez Hamuliakovo a Kalinkovo a je menej priamych spojov Bratislava - Šamorín. Sme vyzývaní, aby sme z áut presadli do verejnej dopravy - aj kvôli výstavbe R7, ale cestujúcim autobusom sa podmienky nezlepšili, skôr naopak," napísala pani Lukačovičová.

A tu je samotná výzva spoločnosti Slovak Lines:

"Spoločnosť Slovak Lines, a.s. oznamuje verejnosti, že v súvislosti s prípravou cestovných poriadkov vnútroštátnej pravidelnej prímestskej autobusovej dopravy k celoštátnym zmenám cestovných poriadkov pre obdobie platnosti 2018/2019, ktoré budú k 9.12.2018, že požiadavky resp. pripomienky súvisiace so súčasne platným poriadkom prijíma do 10. októbra 2018 na mailovej adrese jmartinovic [at] slovaklines.sk.

Požiadavky zaslané po tomto termíne spoločnosť nebude môcť zadeliť k prehodnoteniu k celoštátnym zmenám cestovných poriadkov."

Copyright © 2024 Šamorínčan