štvrtok, 25. júl. 2024
Boli sme jasne lepší!

Boli sme jasne lepší!

21.4.2021, 08:09
www.stksamorin.sk

Opäť bol nosným pillierom tímu. Peter Nagy síce gól proti Petržalke (3:1) nezaznamenal, no aj on urobil veľa pre úspech.

,,Bol to poriadne tvrdý súboj. Boli sme trošku prekvapení, že súper hral niekedy surovo. Doplatil na to Pančo a aj ja mám zakrvavenú nohu. Najdôležitejšie je, že sme získali tri body,“ povedal Peter Nagy, ktorý podľa indexu InStat bol druhým našim najlepším hráčom, vyhral 76 percent osobných súbojov.

,,Začali sme výborne. Tak v prvom, ako aj v druhom polčase. Síce po našej chybe súper znížil, no onedlho sme dali tretí gól a umne sme doviedli duel do víťazného konca. Získali sme veľmi dôležité tri body,“ usmieval sa Peti po zápase.

Minulý týždeň sme zdolali Komárno, teraz Petržalku. Tímy, v ktorých minulosti pôsobil náš stredopoliar. ,,Som rád, že vyhrali sme v oboch dueloch Nerobím si rozdiely medzi súpermi. Do každého zápasu idem maximálnou snahou hrať dobre a vyhrať,“ pokračoval Peti.

Ťaháme výbornú sériu, vyhrali sme štyri duely za sebou. ,,Priznávam sa, nečakal som, že v nich získame 12 bodov. No je to super, že je to tak. Ideme ďalej. V piatok chceme zdolať v Bratislave Slovan,“ dodal Peter Nagy.

Hajrá Somorja!

Copyright © 2024 Šamorínčan