Veľkolepé vína Španielska

Veľkolepé vína Španielska

Pozvánka na degustáciu prémiových španielskych vín.

Archeus Club vás srdečne pozýva na ochutnávku tých najlepších vín z vychýrených španielskych vinárstiev, ktorá sa koná v piatok 9. novembra 2018 o 18.-tej hodine v priestoroch vínnej pivnice Archeus v Šamoríne (podzemie bývalej meštianskej školy na Hlavnej ulici 52).

Počas jedného večera tak máte jedinečnú príležitosť ochutnať a spoznať až 14 druhov kvalitných španielskych vín – od bielych cez ružové až po špičkové červené – pestované v svetoznámych vinohradníckych oblastiach Rioja, Rueda, Catalunya či Ribera del Duero.

vina

Someliersky výber pripravil a riadenú ochutnávku povedie Roman Milata z Wine Lovers Club-u (WLC). Degustácia bude pre autentický zážitok spojená s premietaním fotografií z návštevy vychýrených producentov týchto špičkových vín. K vínu si budete môcť vypočuť osobné príbehy a zážitky z nedávnej vínnej cesty po španielskych vinárstvach Familia Torres, CVNE, Matarromera a Segura Viudas.

vina1

Prídite zažiť španielsky temperament v pohári vína a rezervujte si svoje miesto na ochutnávke telefonicky na č. 0903 782 252, emailom na rezervacie@archeus.club alebo online priamo na stránke podujatia. Viac informácií o vínnej pivnici aj s kalendárom podujatí nájdete na stránke Archeus.club/podujatia.

vina4 vina3

 

 

 

Diskusia