Partizán Bardejov – FC STK Fluminense Šamorín 1:3

24.9.2017, 09:33
Jakub Mihalik
Tibor Őry
V deviatom kole druhej najvyššej súťaže zvíťazil náš tím na pôde Bardejova v pomere 1:3.

Už po štvrťhodine hry sa do vedenia dostali hráči STK, keď sa po centri Igora Juliaa trafil do vlastnej siete Berežný. Hostia išli dvojgólového vedenia, keď sa Fujákova štandartná situácia dostala do siete pričinením domáceho hráča. Do polčasu ešte pridali šamorínski hráči tretí gól, keď osamotený Igor Juliao obstrelil brankára na zadnú tyč. Domáci tím už dokázal len korigovať skóre, keď v závere znížil na 1:3.

„V prvom polčase sme dodržiavali taktické pokyny a konečne sa nám podarilo streliť aj góly. V druhom polčase sme hrali na rýchle protiútoky a mohli sme pridať aj ďalšie góly. Víťazstvo bolo zaslúžené a veľmi dôležité pre našu sebadôveru,“ komentoval po zápase Mika Lonnstrom.

V najbližšom zápase sa Šamorínčania predstavia na vlastnom ihrisku, keď v sobotu 30.9.2017 o 15:30 privítajú Tatran Liptovský Mikuláš.

Spolu sme silnejší!

Partizán Bardejov – FC STK Fluminense Šamorín 1:3 (0:3)

Góly: 87. Patarocha – 15. Berežný (vlastný gól), 32. Didík (vlastný gól), 41. Igor Juliao

Žlté karty: Berežný (červená po druhej žltej), Grohoľ, Belunek, Góra – Nascimento, Igor Juliao, Fernando Neto, Hajdúch

Rozhodoval: Erik Gemzický

Diváci: 303

Zostava STK: Hajdúch – Breno, Marić-Bjekić, Štrbák, Fujak – Nascimento (72. Vávra), Šmehyl, Igor Juliao (72. Leonel) – Pančík, Mezovský, Fernando Neto (83. Ozogány)