Malý bojovník Leo dostal k Vianociam novú nádej

Malý bojovník Leo dostal k Vianociam novú nádej

Dlho som neuverejnil taký pekný článok, ktorý svedčí o prajnosti a dobrej vôle veľkého množstva ľudí. Len 9. decembra sme uverejnili príbeh malého chlapčeka, no veľkého bojovníka Lea, ktorý sa narodil s viacerými vážnymi diagnózami.

Našťastie chlapčekov zdravotný stav sa môže dramaticky zlepšiť, potrebná je však nákladná liečba. Leovi rodičia sa v ťažkej situácii rozhodli prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom obrátiť na ľudí s prosbou o pomoc. Šamorínčan pomohol v šírení tejto prosby a dnes je už možné povedať, že zbierka sa vydarila. Leovi darovalo novú nádej viac ako 180 darcov, ktorí prispeli celkovou sumou 5 280 €.

A je to veľmi pekný darček k Vianociam.

Leovi prejeme všetko dobré.

Prinášame poďakovanie chlapčekovej maminky Andrei Pőczovej.

My, rodičia Leonarda Végha a celá rodina, by sme sa touto cestou chceli z úprimného srdca poďakovať všetkým, ktorí nás podporili a vďaka ktorým sa nám podaril pre Lea urobiť tento veľký zázrak!

Chceme sa poďakovať Vladimírovi Gáborovi za uverejnenie a šírenie výzvy na zbierku, ochotným pracovníčkam organizácie ĽUDIA ĽUĎOM, Občianskemu združeniu PECKA za neustálu podporu, a hlavne všetkým darcom, ktorí prispeli na zbierku a pomohli nám priblížiť sa k nášmu snu.

Veľmi si vážime každé milé gesto, každú dobrú radu aj finančnú pomoc! Pretože okrem obrovskej finančnej pomoci sa nám dostalo aj veľkej morálnej podpory. Spolupatričnosť a dobrota všetkých ľudí nám dodala silu bojovať ešte viac ako doteraz a hlavne vieru, že bude všetko v poriadku.  Vďaka podpore vieme, že náš sen, aby vyrástol z Lea zdravý mladý muž, ktorý bude môcť žiť plnohodnotný život sa stane skutočnosťou.

V tejto chvíli sú finančne pokryté na budúci rok 2017 nielen Leonardove rehabilitácie, ale aj väčšina terapií, ktoré ho čakajú, a do ktorých sa púšťame s obrovským nadšením a elánom.

Prajeme Vám pokojné a požehnané vianočné sviatky a do nového roku, aby sa každému jeho pomoc vrátila mnohonásobne!

Ďakujeme!

Diskusia