2024. máj. 3., péntek
A somorjai kosarasok megszorongatták az esélyes pőstyénieket

2017.2.26. 13:11
Slávka Gáborová

Közel álltak kosaras csajaink a meglepetés győzelemhez, ugyanis szombaton a nagy esélyes pőstyéni sirályok ellen nagyon izgalmas mérkőzésen végül csak 68:61 arányban maradtak alul.

Az első negyed végén a sirályok tíz pontos előnybe kerültek, de lányaink visszakapaszkodtak három pont különbségre. A következő két negyedben sem engedték kibontakozni a hazai nagy esélyes csapatot. A pőstyéniek az utolsó negyedben újra elhúztak tíz pontra, de Suja Timi két hárompontossal csökkentette hátrányunkat.

Megfordítani az eredményt sajnos nem sikerült az SBK Somorja csapatának és végül hét pontal alul maradt az egyik bajnokaspiráns együttes ellen.

,, Tudtuk , hogy nem lesz ez egy egyszerű párharc, Somorja erősített és el kell ismerni, hogy jól játszottak“ - nyilatkozta Tereza Páleniková a Pőstyén játékosa.

Csapatunk legjobb pontszerzői: Romana Vyňuchalová – 18, Suja Tímea – 17 a Alexandra Hašková – 6.

Március 4-én Somorja - Rózsahegy párharc a Samaria sportcentrumban!