Hannes Arch predstaví v Šamoríne novú leteckú šou

Hannes Arch predstaví v Šamoríne novú leteckú šou

,,Pilotovať vrtuľník je nuda”. Aj takto sa dnes predstavil v komplexe x-bionic sphere rakúsky akrobatický pilot a šampión Hannes Arch. V športovom komplexe pritom pristál na kopčeku parkúrovej dráhy na malom vrtuľníku.

Víťaz mnohých pretekov Red Bull Air Race dnes na tlačovej konferencii hovoril o svojej leteckej šou, ktorú ukáže v Šamoríne v sobotu 20. augusta.

IMG_3334

Akrobatický pilot Hannes Arch (tretí zľava) hovoril dnes v Šamoríne o svojm augustovom vystúpení. 

,,Ľudia sa môžu tešiť na moje nové desať minútové predstavenie, ktoré teraz pripravujeme,” povedal Hennes Arch. Podľa predstaviteľov x-bionic sphere sa môžu diváci tešiť na šou, ktorá na Slovensku ešte zrejme nebola.

Vstup je pritom voľný a očakáva sa mnohotisícová návštevnosť.

Hannes Arch vystúpi so svojím tímom Flying Bulls v rámci triatlonových pretekov Challenge Šamorín, ktoré sa uskutočnia od 19. do 21. augusta a na Slovensku majú svoju premiéru.

Triatlonisti si zmerajú sily vo vzdialenostiach Sprint, Olympic a Half. Súťažiť môžu aj deti v kategóriách detský aquatlon a triatlon.

Okrem pretekov sa uskutoční aj bohatý sprievodný program s názvom Sportfest. Pre deti bude otvorená fun zóna s rôznymi atrakciami a skákadlami. Tých starších zas bude zabávať Dara Rolins, Celeste Buckingham či skupina Hex.

Viac informácií nájdete v článku : Sportfest v Šamoríne: Hex, Celeste Buckinham, Dara Rolins a letecká šou.

 

 

 

Diskusia