štvrtok, 29. júl. 2021

Účtovník / administratívny pracovník – stabilná práca na plný / čiastočný úväzok (1 100 EUR)

7.3.2021, 15:23
Peter Gábor

Účtovník / administratívny pracovník – stabilná práca na plný / čiastočný úväzok

Miesto práce: Šamorín

Informácie o pracovnom mieste

Ponúkaný plat (brutto)
1.100 EUR + dohoda - podľa skúsenosti a druhu úväzku

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia a účtovanie dodávateľských faktúr
Spracovanie a evidencia pokladničných dokladov, interných dokladov
Evidencia a odsúhlasenie bankových výpisov
Správa pokladničnej hotovosti
Správa pohybov na kreditných kartách
Kontrola mesačných výkazov DPH
Intrastat a štatistické výkazy
Príprava výkazov pre poisťovne, banky, leasingové spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

- stabilné pracovné miesto v stabilnej spoločnosti (výroba zdravotníckých potrieb)

- flexibilná pracovná doba / čiastočný úväzok podľa dohody
- čisté a kľudné pracovisko
- športové a zábavné podujatia pre zamestnancov
- koncoročné odmeny podľa výkonu
- pitný režim na pracovisku (káva, čaj)

Nástup

01.04.2021

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Materiály neoslovených uchádzačov budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

Precíznosť
Angličtina na komunikatívnej úrovni – veľkou výhodou

Výborné ovládanie Excelu, počítačová zručnosť
Lojalita

Životopisy zasielajte na adresu yulia [at] med-sky.com.

Viac informácií o pracovnom mieste na tel.čísle +421 31 2851701