V cestovnej agentúre INVIA si zrealizujete svoje dovolenkové sny. Stačí prísť a vybrať si!

V cestovnej agentúre INVIA si zrealizujete svoje dovolenkové sny. Stačí prísť a vybrať si!

Cestovná agentúra Invia je už takmer štrnásť rokov jednotkou v internetovom predaji dovoleniek. Aby nebola iba vo virtuálnom priestore a dostala sa bližšie k zákazníkom, otvorila aj kamenné prevádzky.

Jednou z nich je aj Invia v Šamoríne na Hlavnej ulici 45 (prízemie – polyfunkčný dom Alex).

invia

Poskytne vám zájazdy od viac ako 300 slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií do celého sveta, osobný prístup a garantuje najnižšie ceny zájazdov v danom termíne. Za rovnaké ceny ako usporiadateľské cestovné kancelárie, vrátane rovnakých zliav a výhod.

Dovolenkári majú výrazne vyšší záujem o výhodné zájazdy. Letnú dovolenku „First Minute“ si podľa štatistík Invie kúpilo o 86 % viac cestovateľov, ako v rovnakom období minulého roka. „V ponuke už máme letné dovolenky, pokiaľ je možnosť si dovolenku naplánovať je to pre klienta veľká výhoda. Vzhľadom k veľkej vypredanosti zájazdov sezóny 2017,“ hovorí Michaela Bégerová, vedúca pobočky Invia Šamorín.

„Medzi najpopulárnejšie destinácie tradične patrí Grécko. Výrazný nárast registrujeme aj v prípade Cypru a Bulharska, ktoré tento rok prekonali aj Chorvátsko. Päticu najpopulárnejších destinácií dopĺňa Turecko a Egypt. „Tieto destinácie patria medzi najobľúbenejšie. Krajiny sú populárne najmä kvôli udržiavaným plážam, stabilným teplotám a vysokej úrovni služieb, ktoré sú pritom cenovo dostupné,“ vysvetľuje Michaela Bégerová.

invia1

Čoraz viac dovolenkárov taktiež prichádza na chuť aj populárnej južnej časti Talianska, Kalábrii, ostrovu Sicília, Španielsku, ale aj krásnym Kanárskym ostrovom.

Pre dovolenkárov, ktorý chcú ísť momentálne do tepla, je veľkým hitom Omán, ale i cenovo dostupná Dominikánska republika, Zanzibar, Srí Lanka, ale i luxusné Maledivy. Najpredávanejšie zostávajú Spojené Arabské Emiráty a Kapverdské ostrovy s odletmi z Bratislavy, Viedne, Budapešti, Prahy, kde vieme zabezpečiť aj parkovanie.

Taktiež ponúkame aj kratšie zájazdy, eurovíkendy a poznávacie zájazdy (autobusové i letecké), ale aj pobyty na Slovensku, v Maďarsku, či lyžovanie v Rakúsku.

CA Invia má zájazdy poistené faktorom 100, ktorý vám garantuje príjemné a ničím nerušené prežitie vašej dovolenky.

invia2

V cestovnej agentúre Invia Šamorín na Hlavnej ulici 45 (prízemie – polyfunkčný dom Alex), alebo na telefónom čísle 0904 593 286  vám radi poradia pri výbere vašej dovolenky s garanciou najnižšej ceny na trhu, osobným prístupom a výbornou kávičkou.

 

 

Diskusia